website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

34 minutes ago, ChandlerMne said:

Bice ovo pravi antiklimaks za nase tenisere ali i ovo je za postovanje.

 

Nista ovde nije gotovo. Filip je uhvatio Cicipasa u masinu i samo svojim greskama ce izgubiti ovaj mec. Ali mi odavno nismo imali ovako jak muski tim u tenisu. Ja sam lepo rekao da cemo na kraju godine imati 5 igraca u 50, od toga 4 u top 30.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dareza said:

 

Nista ovde nije gotovo. Filip je uhvatio Cicipasa u masinu i samo svojim greskama ce izgubiti ovaj mec. Ali mi odavno nismo imali ovako jak muski tim u tenisu. Ja sam lepo rekao da cemo na kraju godine imati 5 igraca u 50, od toga 4 u top 30.

Da, tacno je, najjaca godina ikada. Jos samo da Milojevic opravda nekadasnju reputaciju.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, dareza said:

 

Nista ovde nije gotovo. Filip je uhvatio Cicipasa u masinu i samo svojim greskama ce izgubiti ovaj mec. Ali mi odavno nismo imali ovako jak muski tim u tenisu. Ja sam lepo rekao da cemo na kraju godine imati 5 igraca u 50, od toga 4 u top 30.

 

eto, poklonio mu je gem :lol:  Kazem ja samo greskama ce izgubiti ovo.

Link to comment
Share on other sites

Duci mora da dobije Zvereva, ovaj se raspada celo proleće, ništa živo ne igra, Duci se za sve pita. 

 

Krajinović je chokovao samo tako po deseti jubilarni put. Đereu mogu oprostiti nikad nije igrao meč u pet setova, vidi se da napreduje, od Krunićke se ništa nisam ni nadao, to je piši propalo, ali za Krajinovića nema izgovora, chokovao je u svakom setu. Kakav je samo gem odigrao na 5:4 u četvrtom. Vidiš da se usro ko grlica. 

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nenad said:

Duci mora da dobije Zvereva, ovaj se raspada celo proleće, ništa živo ne igra, Duci se za sve pita. 

 

Krajinović je chokovao samo tako po deseti jubilarni put. Đereu mogu oprostiti nikad nije igrao meč u pet setova, vidi se da napreduje, od Krunićke se ništa nisam ni nadao, to je piši propalo, ali za Krajinovića nema izgovora, chokovao je u svakom setu. Kakav je samo gem odigrao na 5:4 u četvrtom. Vidiš da se usro ko grlica. 

 

Pa evo i Lajovic isto kao Krajinovic. Oni prosto nisu navikli da igraju ovakve meceve. Fakticki do juce su se vukli po celendzerima.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ce i Luka Jovic i Nikola Milenkovic igrati na EP u21. Njih dvojica ce se uz Andriju Zivkovica, Nemanju Radonjica i Sasu Lukica prikljuciti timu posle obaveza u A timu.

 

Nazalost na spisku nema Marka Grujica :( Ali sam je kriv za to.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

Izgleda da ce i Luka Jovic i Nikola Milenkovic igrati na EP u21. Njih dvojica ce se uz Andriju Zivkovica, Nemanju Radonjica i Sasu Lukica prikljuciti timu posle obaveza u A timu.

 

Nazalost na spisku nema Marka Grujica :( Ali sam je kriv za to.

Mnogo mnogo jak tim. Samo da ne bude povreda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...