website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

14 minutes ago, dareza said:

На  припремама ће радити 19 играчица: Миљана Бојовић, Ивана Брајковић, Дајана Бутулија, Ана Дабовић, Катарина Зец, Невена Јовановић, Сара Крњић, Николина Милић, Јелена Миловановић, Маја Миљковић, Соња Петровић, Јована Поповић, Ивана Раца, Александра Рачић, Александра Станаћев, Драгана Станковић, Александра Црвендакић, Саша Чађо и Маја Шкорић.

 

Nema Nogic :(

Tim nije los ali nesto mi tu fali.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ChandlerMne said:

Vaterpolo, zenska odbojka i muska kosarka ne znam po kom scenariju ne idu u Tokio. 

Zenski rukomet je na dobrom putu, u najjacem sastavu nas tim nije puno gori od recimo Francuske i Norveske.

Muski rukomet ne vidim ni u teoriji jer koliko znam na EP bi morali tipa u polufinale a sa ovim timom to je sci fi.

Muska odbojka ima sanse 50 50. Optimista nisam ali nije ni da su bez sansi. 

Fudbal ima realne sanse. Ako se dobro spreme sa ovim timom mogu sugurno do polufinala.

Zenska ksarka je glavni problem. Povjerenje mi uliva jedino Marina. Ovo je tim koji je poslednje dobre meceve imao 2016, sada bez par bitnih igracica. Sta Marina moze da skrpi ne znam ali ne osjecam ono nesto iz 2015.

Jedino jos da racunam muski basket. 

Tako da sanse imaju skoro svi. Mada realno 4 tima.

 

Pa ja msm da 2015 niko nije ocekivao da cemo i medalju uzeti a ne zlato. A tim je proslo ep igrao sa povredjenim timom. Sonja i Ana su igrale sa blokadama + Marina nije bila tu.

 

A ja msm da ce odbojkasi da osvoje kvotu odmah u kvalifikacijama.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Mislim da se Dijana penzionisala mada nisam 100% siguran.

 

Pomesao si. Radocaj je Tamara. A Dajana je Butulija koja se ponezionisala pa se vratila sada da odigra evropsko.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

 

Pa ja msm da 2015 niko nije ocekivao da cemo i medalju uzeti a ne zlato. A tim je proslo ep igrao sa povredjenim timom. Sonja i Ana su igrale sa blokadama + Marina nije bila tu.

 

A ja msm da ce odbojkasi da osvoje kvotu odmah u kvalifikacijama.

Odbojkasi ako ne osvoje odmah mislim da su im sanse manje u sledecim kval!! Italija je najslabija po meni od ovih top evropskih ekipa

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, dareza said:

 

Pa ja msm da 2015 niko nije ocekivao da cemo i medalju uzeti a ne zlato. A tim je proslo ep igrao sa povredjenim timom. Sonja i Ana su igrale sa blokadama + Marina nije bila tu.

 

A ja msm da ce odbojkasi da osvoje kvotu odmah u kvalifikacijama.

Jelena je ipak sada u posebnom stanju. Da li su uopste porodila?

Plus bez Pejdz,Milice...nije to vise onaj sastav.

Mada,u pravu si,Marina je i ranije napravila cudo. Gro tima je ipak tu,imamo i par mladih igracica koje su vrlo dobre. Domacini smo. Sve su to faktori za optimizam za makar neko 1/4 finale.

Da, odbojkasi su nepredvidivi. Sa ovim sastavom zamalo dobise Rusiju a izgubise od Japana.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Jelena je ipak sada u posebnom stanju. Da li su uopste porodila?

Plus bez Pejdz,Milice...nije to vise onaj sastav.

Mada,u pravu si,Marina je i ranije napravila cudo. Gro tima je ipak tu,imamo i par mladih igracica koje su vrlo dobre. Domacini smo. Sve su to faktori za optimizam za makar neko 1/4 finale.

Da, odbojkasi su nepredvidivi. Sa ovim sastavom zamalo dobise Rusiju a izgubise od Japana.

haha naravno da jeste, pa kako mislis trudna da igra :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...