website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, dareza said:

Izgleda da je Kolaric povredjen posto vidim da na kontinetalnom kupu Basta igra sa nekim Rajkovicem. Prava steta stvarno :(

Vuce on povredu dugo. Kako stvari sada stoje, time se zavrsava i nasa sansa za Tokio. Bas prava steta.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, dareza said:

Ne pamtim kad nas je neko ovoliko razbio. Pakao :d Ali Krstajic je kriv za ovo, covek eksperimentise sa postavom 3 5 2 sa kojom nikad do sada nije igrao i to protiv glavnog konkurenta za plasman hahaha

Ma neka ih. Kada nas B klasa tim razbija 4 0 onda sta da pricamo.

Jedino Krstajicu hvala za Jovica i U21.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Ma neka ih. Kada nas B klasa tim razbija 4 0 onda sta da pricamo.

Jedino Krstajicu hvala za Jovica i U21.

 

Pa ne bih ja rekao da je Ukrajina B klasa. Oni su razbili igrom Portugal u gostima i prava je sreca za Portugalce sto nisu izgubili.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dareza said:

 

Pa ne bih ja rekao da je Ukrajina B klasa. Oni su razbili igrom Portugal u gostima i prava je sreca za Portugalce sto nisu izgubili.

Naspram Francuske, Engleske, Njemacke, Italije, Spanije, Portugala, Belgije i recimo Svajcarske ipak jesu klasa ispod. To ne znaci da su losi, naprotiv, mec protiv Portugala je to i pokazao ali da sve ispadne ovako...

Link to comment
Share on other sites

A i generalno taj fudbalski savez i ne zasluzuje bolje od ovoga. Oterali su par dobrih igraca iz tima i imaju stav kao da smo najbolji na svetu. I Krstajic je verovatno zavrsio karijeru trenera sada i to ce biti zasluzeno.

 

Sad samo da ovi u21 ostanu zdravi protiv Litvanije. To ce biti najbitnije. Pa tamo sta bude.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Naspram Francuske, Engleske, Njemacke, Italije, Spanije, Portugala, Belgije i recimo Svajcarske ipak jesu klasa ispod. To ne znaci da su losi, naprotiv, mec protiv Portugala je to i pokazao ali da sve ispadne ovako...

 

Ma ja sam se odavno oprostio od naseg fudbala. Jos 2010 kada smo imali sansu za istorijski plasman.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...