website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, nenad said:

Ovaj dvojac izgleda obećavajuće. Danas prvi u svojoj grupi, lagano u polufinale. Četverac kao treći u grupi takođe u polufinalu. Ostali nepostojeći. 

Skifovi su nam uvijek za baciti. Iskreno ne znam sta rade sa njima. Vec godinama ovo nista ne valja. I naravno laki skif??? Pa kome jos to treba? Samo u VSS.

Ove dvije posade su za sad ok. Vidjecemo za dalje. Bedjik i Vasic su bili sjajan par pa opet nista na OI. Ipak, da imaju perspektivu imaju.

Sa VSS se nikad ne zna ali dvojac, dubl skul i cetverac i to je to sto se Tokija tice.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ChandlerMne said:

Skifovi su nam uvijek za baciti. Iskreno ne znam sta rade sa njima. Vec godinama ovo nista ne valja. I naravno laki skif??? Pa kome jos to treba? Samo u VSS.

Ove dvije posade su za sad ok. Vidjecemo za dalje. Bedjik i Vasic su bili sjajan par pa opet nista na OI. Ipak, da imaju perspektivu imaju.

Sa VSS se nikad ne zna ali dvojac, dubl skul i cetverac i to je to sto se Tokija tice.

 

kako mislis za baciti.Pa Marjanovic je bio finalista prosle godine.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Kakva strategija Nikole...

Inace los dan u kajaku.

 

Verovatno ne zeli da trosi igrace na ova takmicenja jer ovo nije bitno uopste, ali apsolutno bespotrebno takmicenje. Za samo dva meseca su kvalifikacije i verovatno se cuvaju igraci za to.

Link to comment
Share on other sites

A za kajak Sibinkic kaze da su ovo skorz realni rezultati u ovom trenutku. Ajde muski tim ne deluje uopste lose. Ali zene su u bas losoj formi. Valjda ce se popraviti do svetskog evropske igre me ne zanimaju uopste za kajak kad nisu kvalifikacije.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, dareza said:

 

Verovatno ne zeli da trosi igrace na ova takmicenja jer ovo nije bitno uopste, ali apsolutno bespotrebno takmicenje. Za samo dva meseca su kvalifikacije i verovatno se cuvaju igraci za to.

Nadam se da je to to. Mada i u kvalifikacijama cemo biti bez Podrascanina recimo tako da ni tamo nece biti A sastav.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...