website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

35 minutes ago, dareza said:

A za kajak Sibinkic kaze da su ovo skorz realni rezultati u ovom trenutku. Ajde muski tim ne deluje uopste lose. Ali zene su u bas losoj formi. Valjda ce se popraviti do svetskog evropske igre me ne zanimaju uopste za kajak kad nisu kvalifikacije.

Da,djevojke su uzasne a momci sasvim korektni. Mada se pitam,sta mogu da poprave do SP?

Link to comment
Share on other sites

Ne zelim da ih ureknem ali ocaran sam. Prelepo igaju devojke. Jos kada se budu prikljucile povredjene igracice ovaj tim ce biti odlican. Ja se nadam da ce Damnjanovic igrati na svetskom tj sada je Sanja Vujovic :d Inace naredne sezone ce igrati za Buducnost potpisala je ugovor pre neki dan.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, dareza said:

 

Ja sam sokiran + iznenadjen. Ljuba je jedan ozbiljan trener i jako mi je sada zao sto mu nisu dozvolili da vodi i muski tim.

Ljuba je genijalac. Uz najjaci sastav on moze da napravi dobar rezultat. Da kazem da sad ocekujem spektakl na SP ne mogu ali da udju u one kvalifikacije i ja sam zadovoljan.

Da vodi oba tima?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Ljuba je genijalac. Uz najjaci sastav on moze da napravi dobar rezultat. Da kazem da sad ocekujem spektakl na SP ne mogu ali da udju u one kvalifikacije i ja sam zadovoljan.

Da vodi oba tima?

 

Pa on je vodio muski tim dok nisu imali tenera

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...