website statistics
Jump to content

Na olimpijskim szlaku - Paryż 2024 Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Konto aktywuje administrator, kiedy wysyłałeś prośbę? Admin ostatnio rzadko tam zagląda, więc to może dlatego tyle czekasz.

4 hours ago, rafalgorka said:

Czy ktoś z Was jest aktywny na tylko igrzyska ? Kilka razy wysyłałem prośbę o przyjęcie do forum ale bez odpowiedzi … nie wiem o co chodzi … może coś robię nie tak? Jak ta procedura wygląda, ktoś coś???

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, rafalgorka said:

Czy ktoś z Was jest aktywny na tylko igrzyska ? Kilka razy wysyłałem prośbę o przyjęcie do forum ale bez odpowiedzi … nie wiem o co chodzi … może coś robię nie tak? Jak ta procedura wygląda, ktoś coś???

Puściłem posta na forum z oznaczeniem admina, niestety rzadziej się ostatnio pojawia, ale może to jakoś pomoże.

Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2023 at 7:07 AM, rafalgorka said:

Czy ktoś z Was jest aktywny na tylko igrzyska ? Kilka razy wysyłałem prośbę o przyjęcie do forum ale bez odpowiedzi … nie wiem o co chodzi … może coś robię nie tak? Jak ta procedura wygląda, ktoś coś???

Hello,

 

I am not sure I understand what you mean here. Which "request" are you talking about here?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sindo said:

Hello,

 

I am not sure I understand what you mean here. Which "request" are you talking about here?

Oh, It's not about You at all. We were talking about an admin of Polish forum tylko-igrzyska.pl

 

 

I can't get access to this forum although i asked for it few times, I got no response

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 11/18/2023 at 7:07 AM, rafalgorka said:

Czy ktoś z Was jest aktywny na tylko igrzyska ? Kilka razy wysyłałem prośbę o przyjęcie do forum ale bez odpowiedzi … nie wiem o co chodzi … może coś robię nie tak? Jak ta procedura wygląda, ktoś coś???

Admin odpisał, że juz powinieneś mieć aktywne konto. 

Link to comment
Share on other sites

On 12/15/2023 at 6:31 PM, Kacper said:

Po sportowo skończonym roku mamy na razie 85 osób w kadrze na Paryż. Jakie są wasze przewidywania co do ilości osób w polskiej kadrze na igrzyska w Paryżu?

+/- 200 osób, jak to bywało w ostatnich poprzednich edycjach.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...