website statistics
Jump to content

About This Club

Klub Polska
 1. What's new in this club
 2. Oh, It's not about You at all. We were talking about an admin of Polish forum tylko-igrzyska.pl I can't get access to this forum although i asked for it few times, I got no response
 3. Hello, I am not sure I understand what you mean here. Which "request" are you talking about here?
 4. Puściłem posta na forum z oznaczeniem admina, niestety rzadziej się ostatnio pojawia, ale może to jakoś pomoże.
 5. Konto aktywuje administrator, kiedy wysyłałeś prośbę? Admin ostatnio rzadko tam zagląda, więc to może dlatego tyle czekasz.
 6. Czy ktoś z Was jest aktywny na tylko igrzyska ? Kilka razy wysyłałem prośbę o przyjęcie do forum ale bez odpowiedzi … nie wiem o co chodzi … może coś robię nie tak? Jak ta procedura wygląda, ktoś coś???
 7. Zwracam honor, jednak w jeździectwie już na pewno co najmniej 6 Polaków wystąpi
 8. Ja myślę, że za dużo trochę jest tu podane w szermierce i jeździectwie. Za mało w lekkoatletyce i zapasach. Wydaje mi się, że w ogóle nie były wzięte pod uwagę kwalifikacje w męskim maratonie i męskim chodzie. Nie skreślałbym też drużyn w koszykówce 3x3.
 9. Inna Białorusinka może pomóc nam w ujeżdżeniu, ale jest problem z karencją. Polacy walczą by mogła pomóc.
 10. W łucznictwie kwalifikacje może zdobyć (jak i również dobre miejsce już na samych Igrzyskach) Karyna Kazłouskaja która na poprzednich igrzyskach startowała jeszcze dla Białorusi ale potem opuściła swój kraj i osiedliła sie u nas. Pytanie tylko czy dostała już obywatelstwo i czy w związku z tym nie musi przechodzić jakiegoś procesu karencji.
 11. @rafalgorkaOczywiście wiem, że w boksie mogą nas pociągnąć kobiety, bo u facetów jest dno i wodorosty, a chyba nikt już nie pójdzie na numer Masternaka, że jakiś zawodowiec chwilowo pójdzie w boks olimpijski. O skokach nie wiem nic, ale tam jest chyba więcej miejsc na IO, niż mi się wydaje. Jeździectwo i WKKW to totalnie nie moja bajka, w łucznictwie jest chyba łatwiej bo dalej jest format 64 zawodników w samym singlu, to ktoś się może przeciśnie
 12. Ciężko będzie kogoś w skokach do wody wrzucić. Z jeździectwa myślę, że szanse mamy i na trzy drużyny - pytanie jak do tego się przygotowaliśmy. Na pewno liczę na WKKW - choć nie mamy Spisaka. Choć bardzo pragnę siatkarki zobaczyć, to jednak ciężko będzie. Ja ich w głowie nie liczę. Boks obstawiam dwie panie, bo zawody u nas. Torowe wydaje się bardzo optymistyczne. W szermierce są szanse na trzy ekipy, jednak nie widzę tam męskiej drużyny.
 13. @Topicmaster1010 przygotował zestawienie reprezentacji Polski. Jest skoczek do wody i są zawodniczki w boksie. https://totallympics.com/forums/topic/18655-summer-olympic-games-paris-2024-qualification-quota-simulation/?do=findComment&comment=523584
 14. Ja to zawsze mam problem z takim liczeniem. Czworo w boksie to wydaje się zawyżone No i w ogóle mamy kogoś w skokach do wody?
 15. Cześć, na dobry początek proponuję dyskusję na dość oczywisty temat. Jak liczna będzie nasza reprezentacja w Paryżu? @Topicmaster1010 podał takie dane: Poland: 214 (+8) (Archery - 1, Athletics - 51, Boxing - 4, Slalom Canoe - 4, Sprint Canoe - 13, Mountain Biking - 2, Road Cycling - 4, Track Cycling - 15, Diving - 1, Equestrian - 6, Fencing - 9, Golf - 1, Judo - 5, Modern Pentathlon - 3, Rowing - 15, Sailing - 11, Shooting - 8, Sport Climbing - 3, Swimming - 17, Table Tennis - 3, Taekwondo - 2, Tennis - 5, Triathlon - 1, Indoor Volleyball - 24, Beach Volleyball - 2, Wrestling - 4) A jak Wam to wychodzi??? Pozdrawiam RG
 16.  

×
×
 • Create New...