website statistics
Jump to content

frantic13poland

Totallympics World Class
  • Posts

    167
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

frantic13poland last won the day on December 14 2020

frantic13poland had the most liked content!

Personal Information

  • Nation
    Poland
  • Gender
    Male
  • Date of Birth
    09/09/1957
  • Favourite Olympic Games
    Both
  • Real Name
    Lucek
  • Living City
    Dąbrowa Górnicza

Recent Profile Visitors

5,141 profile views

frantic13poland's Achievements

  1. Men's Road Cycling UCI Europe Tour 2022 (Trofeo Città di Brescia) Various Cities (ITA) - 5 July 2022
  2. Results Update Event Link Click on the logo to open Men's Multi-Stage Race Final General Classification Men's Multi-Stage Race Final Points Classification Men's Multi-Stage Race Final Mountain Classification Men's Multi-Stage Race Final Youth Classification Men's Multi-Stage Race Final Teams Classification
  3. Results Update Event Link Click on the logo to open Men's Multi-Stage Race Stage 3a Men's Multi-Stage Race Stage 3b
  4. Men's Under 18 100m Final Results Rank Athletes Nation Result 1. Marek ZAKRZEWSKI 10.32 2. Isak HUGHES 10.36 3. Benedikt Thomas WALLSTEIN 10.44 4. Alejandro RUEDA 10.44 5. Roko FARKAŠ 10.47 6. Dejaune LINGARD 10.48 7. Maurice AFOGNON 10.52 8. Zalán DEÁK 10.62
  5. Men's Under 18 100m Hurdles Final Results Rank Athletes Nation Result 1. Mia MCINTOSH 13.05 2. Essi NISKALA 13.29 3. Sofia PIZZATO 13.33 4. Celeste POLZONETTI 13.37 5. Nahia MIQUELEIZ 13.44 6. Rebecca SLEZÁKOVÁ 13.44 7. Iman ROKA 13.50 8. Ebba EKLUND 13.55
  6. Men's Under 18 110m Hurdles Final Results Rank Athletes Nation Result 1. David PRONK 13.50 2. Némo RASE 13.56 3. Nils LEIFERT 13.60 4. Matheo BOULINEAU 13.65 5. Timon DETHLOFF 13.69 6. Matyáš ZACH 13.72 7. Christos ECONOMIDES 13.72 8. Theo PEDRE 14.23
  7. Men's Under 18 Discus Throw Final Results Rank Athletes Nation Result 1. Mykhailo BRUDIN 64.51 2. Yannick ROLVINK 63.06 3. Mihai Damian MOTORCA 58.18 4. Ides VERHULST 57.95 5. Zsombor DOBÓ 57.05 6. Kyriakos GENETHLI 55.83 7. Manfred MÄNNAMAA 55.72 8. Zsombor TAKÁCS 54.79 9. Rupert ROHRMOSER 52.80 10. Aleix CAMATS GARCÍA 52.58 11. Christos PAPADOPOULOS 52.43 12. Samuel CONJUNGO 52.03
  8. Results Update Event Link Click on the logo to open Preliminary Round Day 3
  9. Results Update Event Link Click on the logo to open Preliminary Round Day 2
  10. Results Update Event Link Click on the logo to open Preliminary Round Day 2
  11. Results Update Event Link Click on the logo to open Partial Round-Robin England vs India, Match 5
  12. Women's Under 18 Heptathlon Final Results Rank Athletes Nation Result 1. Jana KOŠČAK 6106 2. Sarolta KRISZT 5794 3. Pia MEßING 5690 4. Adéla TKÁČOVÁ 5643 5. Anna HINKELMANN 5501 6. Viola HAMBIDGE 5472 7. Seren RODGERS 5324 8. Alva BACK 5289 9. Albina ZAITSEVA 5155 10. Mirtel KLAAR 5155 11. Kateřina SALCMANOVÁ 5127 12. Julia ROHRER 5122 13. Iida KUJANPÄÄ 5119 14. Doris THEANDER 5065 15. Jamila ISMAN 5038 16. Anna Gabriela HOFMANE 5034 17. Annalisa PASTORE 4994 18. Vasiliki LOGOTHETI 4924 19. Sofia BONAFÈ 4915 20. Sara-Sofia HYVÖNEN 4773 21. Livia FUCHS 4172 Chisom NWAFOR DNF
  13. Women's Under 18 Heptathlon 800 (Event 7/7) Results Heat 1 Rank Athletes Nation Result 1. Jamila ISMAN 2:22.43 2. Sofia BONAFÈ 2:26.81 3. Mirtel KLAAR 2:27.00 4. Annalisa PASTORE 2:28.27 5. Iida KUJANPÄÄ 2:28.58 6. Vasiliki LOGOTHETI 2:29.67 7. Albina ZAITSEVA 2:29.68 8. Livia FUCHS 2:30.85 9. Doris THEANDER 2:32.60 10. Anna Gabriela HOFMANE 2:34.42 11. Sara-Sofia HYVÖNEN 2:38.22 Heat 2 Rank Athletes Nation Result 1. Viola HAMBIDGE 2:14.68 2. Alva BACK 2:21.27 3. Adéla TKÁČOVÁ 2:21.31 4. Jana KOŠČAK 2:23.96 5. Anna HINKELMANN 2:24.28 6. Seren RODGERS 2:24.74 7. Sarolta KRISZT 2:24.94 8. Pia MEßING 2:25.08 9. Kateřina SALCMANOVÁ 2:34.17 10. Julia ROHRER 2:40.65
  14. Men's Under 18 100m Semifinals Results The 1st, 2nd Athletes from each Heat and next 2 fastest Athletes will qualify for the Final Semifinal 1 Rank Athletes Nation Result 1. Dejaune LINGARD 10.33 2. Benedikt Thomas WALLSTEIN 10.41 3. Zalán DEÁK 10.55 4. Hector WANDT 10.58 5. Chariton TASSIS 10.67 6. Filippo PADOVAN 10.73 7. Valentin JENSEN 10.79 8. Črt PFEIFER 10.85 Semifinal 2 Rank Athletes Nation Result 1. Isak HUGHES 10.39 2. Roko FARKAŠ 10.47 3. Teddy WILSON 10.62 4. Tomasz BAJRASZEWSKI 10.65 5. Jorge HERNÁNDEZ 10.72 6. Max O'REILLY 10.80 7. Calvin Luis SCHMIDT 10.85 8. Rómeó FARAGÓ 10.90 Semifinal 3 Rank Athletes Nation Result 1. Marek ZAKRZEWSKI 10.33 2. Alejandro RUEDA 10.49 3. Maurice AFOGNON 10.50 4. Danielius VASILIAUSKAS 10.72 5. Maximilian ACHHAMMER 10.72 6. Adas DAMBRAUSKAS 10.76 7. Joël CSONTOS 10.79 8. Nikitas-Raphael BOURAS 10.83
×
×
  • Create New...