website statistics
Jump to content

Јесен и зима 2023/24. Road to Paris 2024


Майкл
 Share

Recommended Posts

Tim koji se nije okupio dva dana pred pocetak takmicenja, koji ni jedan ljudski trening nije odrzao moze samo ovo da dobije.

Ovim porazom smo svakako zavrsili bilo kakvu pricu oko OI. 

Ko je sad tu kriv... Nije bitno. 

Link to comment
Share on other sites

Значи прецртали смо и кошаркашице. Штета. Шансе против Бразилки на домаћем терену и против Аустралије су свакако непостојеће. 

 

Остали још ватерполисти и одбојкаши. 

Link to comment
Share on other sites

Главни утисак групне фазе СП, поред најбоље одигране утакмице у много времена, ми је мањак дисциплине у одбрани. Нећемо до жељених резултата (медаља) ако се то не реши. А видели смо против Црне Горе како то може да изгледа кад се одигра озбиљно у одбрани.

 

On 2/8/2024 at 4:56 PM, ChandlerMne said:

Cudno je sto je u istoj kategoriji kao Micic. Ne vidim neku poentu ovoga poteza ali ajde...

Баш нема никаквог смисла, посебно јер је и старији од Мићића. Не видим какву математику ту има Тускајев, у некој другој земљи би се вероватно квалификовао на ОИ, код нас тешко да ће добити шансу. Руси имају неколико сулудих теорија на ту тему...

Иначе, скоро су Штефанек и Максимовић причали у једном подкасту на тему натурализованих бораца. Њима смета што они кад заврше каријеру не остају у Србији као тренери. Штефанек је рекао да има договор са Алијем да остане као тренер у Спартаку.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Bravo za devojke, samo sto ce sada biti zamrseno ali nadam se da Nemice idu na pobedu:d

Nije zamršeno, samo čudo ako se desi mi ispadamo. To čudo je pobeda Brazila tačno 7 razlike i pobeda Australije 34+ razlike. Svaka druga pobeda Brazila sa manje ili više od 7, mi smo prošli.

Edited by rema
Link to comment
Share on other sites

Bitna pobjeda. 

Nadam se da mozemo da priprijetimo Australiji, mada sudeci po njihovom izdanju danas bice pretesko.

Njemice ce ici na pobjedu, osim ako ne izracunaju koji ih to poraz vodi dalje. Sad je pitanje sta se gleda. 

Ako Brazil dobije, onda tri tima imaju 1-2, a onda bi trebalo da bude bitna kos razlika jedni protiv drugih. Valjda...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, rema said:

Nije zamršeno, samo čudo ako se desi mi ispadamo. To čudo je pobeda Brazila tačno 7 razlike i pobeda Australije 34+ razlike. Svaka druga pobeda Brazila sa manje ili više od 7, mi smo prošli.

Bukvalno samo cudo neko da se desi a i nadam se da su se Australijanke zadovoljile plasmanom na OI:d 

 

Link to comment
Share on other sites

Koja je boginja Marina. Ona je razlika između toga da ova ekipa ide na OI i da ova ista ekipa ne prođu grupu na EP. 

 

Prošli smo. Nećemo izgubiti 35 razlike od Aus u utakmici koja im ništa ne znači a i da izgubimo neće ovi da završe tačno na 7. 

Link to comment
Share on other sites

Marina je srz ove ekipe. Vidjeli smo kako je islo bez nje (Karadzic). Volio bih da se plasiramo bas zbog nje jer je sve ulozila u tim.

Australija ne bi trebalo da forsira, mislim da imaju dosta starijih igracica, pretpostavljam i da im nije cilj neka nenormalno ubjedljiva pobjeda.

Treba se cuvati loseg pocetka, da se ne odvoje previse. Valjda nece ici na tih + 33.

Makar se nadam :fingers:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...