website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, nenad said:

aj još samo ovo onda

 

1. to da vas je uništio si skroz u pravu, uništio vas je tako što ste preplaćivali šakote, pešiće, guroviće, avodžobije i morisone a rezultat niste imali

 

2. što? pa zato što je klubaštvo tad i sad bilo bitnije

 

3. ko je rekao da je svemoguć? ali ako tebi nije glupo kriviti njega za rezultat limoža ove godine a čovek preuzeo ekipu u februaru, onda ok. to koliko navijače zvezde zanima šta on radi u limožu, cska samo pokazuje koliko su oni opterećeni njim

 

4. ma ajde, pa ko je omogućio takvo ponašanje navijača, ko je njihova veza, zašto je odjednom od kriminalca i ćoravog lopova kako su ga prozivali postao prihvatljiv za navijače, zašto se on pojavljuje na severu da smiruje strasti na derbiju. može vujošević da bude nekulturan do sutra, on je trener, stručnjak, napravio brdo igrača, može sutra da stane pred sve nas i da kaže e ovo sam ja duško vujošević stvorio i napravio, ovo sam postigao u životu od 13 titula, od krstića, bogdanovića, pekovića, lovernja do poraza u cska i "borbe za opstanak" sa limožom. i pozitivne i negativne stvari, on će ostati sportski radnik, trener. za sve loše stvari što je radio, izjavljivao nisu pedalj onoga što je jedan belosvetski ološ i kriminalac nebojša čović radio u svom životu. nije vujošević pokrao pare sa kosova.

1. Sa Pešićem ste nam ukrali titulu u zadnjem meču, ali to je neka druga priča.

2. Kako to klubaštvo nije bilo bitnije kod Pešića..

3. Vi sami. Vaša priča o trenutka kada je otišao u Francusku i pobjedio Valensiju, ja sam mislio da je lično Bog preuzeo Limož.

4. Vujošević je trener i on se mora pristojno ponašati na terenu, ipak on predstavlja klub i treba da bude autoritet i primjer drugima. Što se tiče Čovića, ostavi ti politiku sa druge strane, ja gledam šta je uradio u sportu i koje je igrače njegov klub stvorio. 

5. I ako ćemo o tome koji navijači više pažnje obraćaju na ove druge, vi ste ovde počeli sa Vučićem, Čovićem i ostalima, ja sam samo spomenuo kako je  fino biti navijač ZVEZDE ovih dana (fino je biti uvijek, ali ovih dana posebno).

 

11 minutes ago, DaniSRB said:

nek je Radonjic trenercina sa sve kupljenim igracima zna se od cijih para :d

Jbg, moralo se od gladnih sa Kosova uzeti da bi se stvorili Bobi, Jović, Gudurić, Lazić, Kalinić. :d

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

suvisno je dalje komentarisati...

 

bukvalno. prvo krene priča nisu imali pare a onda kad se ispostavi da su imali pare onda je neko ukro i oteo. klasika.

 

nebitno, reko sam da neću da se nastavljam. nek su poslali i ovu dvojicu rvača, bar nek steknu neko iskustvo, dosta je ove 3 kvote od rvanja.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

suvisno je dalje komentarisati...

Naravno da jeste. Ali to je vaša logika da se ova KK CRVENA ZVEZDA stvorila od para sa Kosova i da Radonjić nije ovih godina stvorio nijednog igrača.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

 

bukvalno. prvo krene priča nisu imali pare a onda kad se ispostavi da su imali pare onda je neko ukro i oteo. klasika.

 

nebitno, reko sam da neću da se nastavljam. nek su poslali i ovu dvojicu rvača, bar nek steknu neko iskustvo, dosta je ove 3 kvote od rvanja.

neki izdrze obe runde do kraja i super :d

Link to comment
Share on other sites

Navijači Partizana i njihova logika :lol:

 

Elem htedoh da upitam koje kvalifikacije su za nas najbitnije u maju. Znam da imamo kajak i veslanje i ako se ne varam konačne liste za džudo. Jel ima još nešto?

Edited by NikolaB
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Dejo said:

2855625915144bfd056f70951080699_orig.JPG

Ja sam ZVEZDAS da se razumemo, ali volim pravi sport bez mesanja politike, nije ti sigurno bilo prijatno dok je Partizan vladao i u kosarci i u fudbalu a i Vucic nece jos dugo:d

A lepo je neko rekao ovde, Radonjic moze da bude trenercina samo uz ulozene pare koje je dobio od Vucica za dovodjenje igraca, inace bi brzo leteo iz zvezde!! Po meni je Milojevic trenercina!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...