website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Koje su sada na listi? Dobro je da se nije povredila, ja se nadam da ce biti u Riu jer to zaslusuje:fingers:

pa 16 su. Ali morace mnogo bolje do kraja kvalifikacija. Vrlo lako se moze desiti da cak i 19./20. budemo na kraju

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

Izgleda,zbog rekorda  :( 

Nije sve ni u rezultatu. Jasna je našem streljaštvu donela mnogo toga dobrog i zaslužuje da se od reprezentacije oprosti na najlepši mogući način, nastupom na Olimpijskim igrama. Nije mala stvar učestovati na 8 olimpijskih igara

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, nenad said:

što se mene tiče ako ode nadam se da neće osvojiti ništa, strašno šta rade

Hahah nema tu sta da se nadas, normalno da nece da osvoji nista, za nju ce tamo biti uspeh da bude izmedju 20-30 mesta.. Ja se samo plasim da Jasna bude u timu a Bobana ne!! Cenim sve sto je postigla Jasna ali i sama treba da uvidi da trenutno ne zasluzuje da bude u Riu!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.novosti.rs/vesti/sport.297.html:602801-Vjacaninu-zabranjeno-da-pliva-za-Srbiju-na-EP

 

Sad im ostaje jos da pokusaju za OI,mada i tu ce bite vrlo tesko bilo sta uraditi. Ja kontam da cemo za plivanje imati na kraju samo 4 kvote i mozda ako prihvate za Vuka 5. Sto je malo,ali ajde bar imamo neku sansu za finale ako nista drugo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...