website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Vidim da su sad u Varšavi prijavljeni Klasnić i Milić kao i da je Basta u Novom Sadu na Kontinental Kupu igrao sa nekim ko nije Kolarić. Tako da je moguće da je Kolarić povređen i da zato Kolarić i Basta ne igraju maltene od početka sezone? Ili je neki drugi problem u pitanju. Kako god, šteta. Izgubismo 2 kvote u 2 sporta u kojima nismo imali predstavnike nikada, u Bič Voleju i u Sportskom penjanju zbog povreda. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, nenad said:

Vidim da su sad u Varšavi prijavljeni Klasnić i Milić kao i da je Basta u Novom Sadu na Kontinental Kupu igrao sa nekim ko nije Kolarić. Tako da je moguće da je Kolarić povređen i da zato Kolarić i Basta ne igraju maltene od početka sezone? Ili je neki drugi problem u pitanju. Kako god, šteta. Izgubismo 2 kvote u 2 sporta u kojima nismo imali predstavnike nikada, u Bič Voleju i u Sportskom penjanju zbog povreda. 

 

Povredjen je Kolaric. I to je imao tezu povredu. Ahilovu tetivu je povredio, ali se oporavlja i kaze da se vraca uskoro. Ali ce verovatno biti kasno. 

 

A za penjanje nije izgubljeno nista. Postoje i evropske kvalifikacije sledece godine, a Stasa je uspesno operisana i pocela je da hoda.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

 

Povredjen je Kolaric. I to je imao tezu povredu. Ahilovu tetivu je povredio, ali se oporavlja i kaze da se vraca uskoro. Ali ce verovatno biti kasno. 

 

A za penjanje nije izgubljeno nista. Postoje i evropske kvalifikacije sledece godine, a Stasa je uspesno operisana i pocela je da hoda.

 

One month post ACL reconstruction. The progress we have made is huge, but we still have to go step by step. I say we as there is more thean just me in this process. The surgeon dr. Marko Macura who did a very good job, physio, coach,my parents taking lots of care around me and other consultants worldwide. Thank you goes also to you guys, for cheking on me and giving lots of support.
Besides focusing on the correct timing and type of exercise on the leg, there has been work on the rest of the body: other leg, core, upper body and arms. Recently I was able to start swimming, light stationary bike riding and fingerboarding, which is a big plus.

The next month won't be that full of progress as the graft still has to get used to it's new environment and new neighbours inside. Just more swimming, biking, hanging, pumping and compex stimulations.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

 

One month post ACL reconstruction. The progress we have made is huge, but we still have to go step by step. I say we as there is more thean just me in this process. The surgeon dr. Marko Macura who did a very good job, physio, coach,my parents taking lots of care around me and other consultants worldwide. Thank you goes also to you guys, for cheking on me and giving lots of support.
Besides focusing on the correct timing and type of exercise on the leg, there has been work on the rest of the body: other leg, core, upper body and arms. Recently I was able to start swimming, light stationary bike riding and fingerboarding, which is a big plus.

The next month won't be that full of progress as the graft still has to get used to it's new environment and new neighbours inside. Just more swimming, biking, hanging, pumping and compex stimulations.

Da se nadamo da ce se oporaviti makar da uzme tu poslednju kvotu. Da sam optimista nisam al mlada je...

Sto se odbojke tice, Kolariceva povreda ih je prakticno eliminisala. Poslednji mec u martu. Od top 32 para sada su dosli ko zna gdje. Bas steta jer su mogli dosta daleko.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Sinancevic 20.44 u Zenici a Samac 80.04!! Sinancevic je vidno napredovao i sto treba da se naglasi konacno je neko bolji od Asmira

Vrlo korektna oba rezultata. Pogotovo kugla. Vedran bi sa 82 m bio bas blizu kvote

Link to comment
Share on other sites

Списак репрезентативки пред пут у Француску скраћен је за три имена. У тиму на Европском првенству неће бити Иване Раце, Јоване Поповић и Саре Kрњић. :cry:

 

Inace igramo sa Rusijom, Turskom  i Francuskom na turniru i ne treba ocekivati mnogo jer su devojke tek dosle sa jakih priprema na Zlatiboru.

Link to comment
Share on other sites

Kaze Grbic postepeno uvodimo najbolje igrace u tim i sve nabrojao osim Atanasijevica :mumble:Samo se nadam da ovo nije kazna za onaj incident u Seriji A.

 

Počinjemo sa promenom igrača koju smo planirali od samog starta tako da će doći Jovović i Luburić, vratiće se Kujundžić, a u Srbiju će se vratiti Mašulović, Pavlović i Vilimanović... Ovo je prvi od naredna tri vikenda na kojima ćemo polako da priključujemo iskusnije igrače. Počinjemo sa Jovovićem i Luburićem, pa dolaze Kovačević i Lisinac i na kraju Ivović i Petrić", najavio je Grbić.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...