website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

15 minutes ago, dareza said:

Sledece godine u Srbiji:

 

EP u atletici (dvorana)

EP u rvanju

EP u kajaku za u23 i za juniore

EP za vaterpolo za juniorke (nisam siguran za juniore?)

onda imamo SK u kajaku

 

Valjalo bi posetiti bar nesto :d A? :p

 

sve je u Beogradu :mad:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Майкл said:

 

Hoćeš da se vrate DOS-ovci i vremena kada su naši paraolimpijci iznajmiljivali opremu i puške? :lol: Možda nije puno uradio u globalu, ali za sport ponajviše.

Normalno da ne i u globalu nije nista uradio ali nije ovo politicki sajt tako da necu o ovome!!! I kao sto Dani kaze nije Srbija Beograd!!! 

Link to comment
Share on other sites

sto se tice novih dvorana za SP ako dobijemo....a izgleda da su spremni da iskresiraju (sad ne verujem da je neko izborno obecanje posto se sigurno i kandidatura placa)...Novom Sadu i ne treba....ima dva sportska centra....SPENS senapuni u punom kapacitetu samo kad se igra SL odbojci i protivnik je jak tim.......ali treba mu renoviranje.....meni je isreno to jedna od najruznijih gradjevina u NS......komunisticki beton :wacko:

 

Velika dovrana treba Subotici i Kragujevcu i Nisu veca

Link to comment
Share on other sites

Pa očito je i da smo kvalifikacioni turnir za Rio dobili jer smo se dobro iskeširali. Tako da ne sumnjam da će da se iskeširaju i za ovo. Jeste to veliki novac, ali zarada je još veća. 

 

Pametno je to što žele V.Banju da pretvore u nacionalni vaterpolo centar. S vremenom će se i tamo pojaviti klub, ali za sada je mnogo važnije da se tamo stvore uslovi za pripreme, kako nacionalnih timova, tako i klubova. VB je turistički centar i to treba iskoristiti. Na kraju krajeva iste stvari rade i banjski centri po Sloveniji, Mađarskoj itd, super zarađuju na sportskom turizmu. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikolaB said:

Pa očito je i da smo kvalifikacioni turnir za Rio dobili jer smo se dobro iskeširali. Tako da ne sumnjam da će da se iskeširaju i za ovo. Jeste to veliki novac, ali zarada je još veća. 

 

Pametno je to što žele V.Banju da pretvore u nacionalni vaterpolo centar. S vremenom će se i tamo pojaviti klub, ali za sada je mnogo važnije da se tamo stvore uslovi za pripreme, kako nacionalnih timova, tako i klubova. VB je turistički centar i to treba iskoristiti. Na kraju krajeva iste stvari rade i banjski centri po Sloveniji, Mađarskoj itd, super zarađuju na sportskom turizmu. 

Banja vec placa penale posto kasne sa postavljanjem bazena, ja sam iz VBa pa ti iz prve ruke prenosim:d Ja sam odavno rekao da je banja idealno mesto za pripremu sportista, Goc je takodje blizu ali niko ne zeli nesto da preduzme po tom pitanju!! Takodje banja ima vec plan o renoviranju fudbalskog terena koji bi imao i atletsku stazu, pravljenje nekoliko manjih terena za tenis i manjih bazena za plivanje i skokove u vodu ali to vec cuci u necijoj fioci sigurno 20 godina!!! 

Iskesirace oni sigurno za SP a ja bih vise voleo da dobiju i EP za zene 2019 jer bi to ujedno bio i kvalif. turnir za Tokio!!!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Banja vec placa penale posto kasne sa postavljanjem bazena, ja sam iz VBa pa ti iz prve ruke prenosim:d Ja sam odavno rekao da je banja idealno mesto za pripremu sportista, Goc je takodje blizu ali niko ne zeli nesto da preduzme po tom pitanju!! Takodje banja ima vec plan o renoviranju fudbalskog terena koji bi imao i atletsku stazu, pravljenje nekoliko manjih terena za tenis i manjih bazena za plivanje i skokove u vodu ali to vec cuci u necijoj fioci sigurno 20 godina!!! 

Iskesirace oni sigurno za SP a ja bih vise voleo da dobiju i EP za zene 2019 jer bi to ujedno bio i kvalif. turnir za Tokio!!!

valjda ce se pojaviti i neki novi sportista :d

ja znam samo za Lisinca

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...