website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

15 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Hahaha ma znam to ali iskreno mislim da za Rio nisu imali ovoliko talenata, Kukolj i Rogic su po meni bili jedini kandidati za kvotu, jedina greska je sto Gerasimenko nije bio u drugoj kategoriji i sto nisu vise gurali Milicu Nikolic!!! Nadam se da ce za Tokio biti bolje!!! 

kad napune 18 godina vec treba da ih salju na seniorska takmicenja.....ali po nasem savezu oni su mladi :d

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DaniSRB said:

kad napune 18 godina vec treba da ih salju na seniorska takmicenja.....ali po nasem savezu oni su mladi :d

Pa da ali vidim da su se neki od njih takmicili na seniorskom balkanskom prvenstvu, za pocetak je po meni to dovoljno, ne treba ih odmah gurnuti medj azdaje:lol: Ima vremena do Tokia, polako ih uvoditi na jaca seniorska takmicenja!!!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DaniSRB said:

Nadezda Petrovic je posle kadetskog zlata upravo osvojila i juniorsko zlato na EP :bowdown:

 

Buncic je bio 5. ovo mu je poslednja juniorska godina

pa realno kad imas isto ime i prezime kao i jedna od najvecih srpskih umetnica, onda i ne mozes da budes los, ja bar mislim.:d

Link to comment
Share on other sites

Nakon Nadezdinog zlata i 5. za Buncica. Danas jos dve sigurne medalje. Anja Obradovic je uzela bronzu, Majdov je u finalu. I Culum se bori za bronzu u +100. Jovana Obradovic nazalost 5. :( Ali ovo je najbolje EJP ikad za nas. Od toga dve kadetkinje uzele medalju i Jovana 5.

 

edit: Majdov se vratio zlatom posle onih silnih povreda :clap:

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, dareza said:

Nakon Nadezdinog zlata i 5. za Buncica. Danas jos dve sigurne medalje. Anja Obradovic je uzela bronzu, Majdov je u finalu. I Culum se bori za bronzu u +100. Jovana Obradovic nazalost 5. :( Ali ovo je najbolje EJP ikad za nas. Od toga dve kadetkinje uzele medalju i Jovana 5.

Majdov zlato:bowdown::cool: bravo i za sestre Obradovic jos da se vidi da li Culum moze do bronze:fingers:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dareza said:

moze :d 2 0 2 i 2x5 mesto. Odlicno. Na kadetskom je isto bilo 2 0 2 :d

Ali ovi sto im pustaju nasu muziku:lol: Fenomenalno JEP za nas, iskreno u judo-u imamo najvise mladih talenata od svih borilackih OI sportova, mora se ovo iskoristiti:fingers: Samo jos u boksu da nam krene:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Ali ovi sto im pustaju nasu muziku:lol: Fenomenalno JEP za nas, iskreno u judo-u imamo najvise mladih talenata od svih borilackih OI sportova, mora se ovo iskoristiti:fingers: Samo jos u boksu da nam krene:wacko:

nemamo nikog ni u rvanju

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Ali ovi sto im pustaju nasu muziku:lol: Fenomenalno JEP za nas, iskreno u judo-u imamo najvise mladih talenata od svih borilackih OI sportova, mora se ovo iskoristiti:fingers: Samo jos u boksu da nam krene:wacko:

ni u rvanju nazlost sitacija nista bolja. Ni na jun i na kadetskom sp nismo imali takmicare :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...