website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

19 hours ago, DaniSRB said:

ja ne vidim da se Sarapova nesto previse zalila.......a od proizvodjaca je sigurno dobila veoma dobru nadoknadu za prizanje :d

 

Žalila se CAS-u, saslušanja će biti u oktobru, kada će se i doneti odluka :d Priča se da je već odležala kaznu i da se vraća naredne godine, no videćemo. Inače, sudeći po njenom Instagramu, devojka uživa u životu i vodi svoj biznis. :lol: 

 

19 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Serenu sam uzeo kao primer i to sa razlogom posto po meni nisu isti kriterijumi za nju i Mariju ili npr Troickog, Cilica itd... Felps jos ja mislim nije na spisku hakera ali vec sam jednom rekao prosto da 'cist' sportista po meni ne moze da ispliva 8 fenomenalnih trka a da ne racunam da za skoro svaku mora da pliva kval i polifinala i bas zbog toga mi je drago sto je npr Efimova bila u Riu!!! Prosto mnogo je prof. sportista koji zbog navodne bolesti mogu da uzimaju nedozvoljena sredstva!

 

 

Drago ti je što je Jefimova bila u Riju? Koja je DVA puta uhvaćena? Da li isto misliš i za Getlina? Da te podsetim, Jefimova je uhvaćena sa Meldonijumom u krvi, kao i Marija, da li misliš da je to bilo fer prema Mariji? Naravno da nije.

 

A šta sada, treba da umru na terenu ili?

 

Većina njih je lekove uzimala tokom svojih off sezona ili u periodu kada su bili povređeni. Da li misliš da Venus treba da prestane da se bavi tenisom jer ima Šegrenov sindrom, koji je moguće lečiti (ne)dozvoljenim supstancama? Novak je verovatno na listi, jer ima blaži oblik astme i šta sada, ne treba da se bavi sportom? Slažem se da treba pooštriti kriterijume, ali moramo prihvatiti da su i oni ljudska bića i da su im nekada potrebni lekovi, naravno ne stalno kao Matek Sands, ali umereno i par puta u karijeri je sasvim okej.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ma razbijaju:champion::bowdown:  A jel imamo neke dobre juniore u veslanju, Pivac i Mackovic nisu juniori ali velike nade samo da krenu sa nekom OI disciplinom

 

Oni su valjda otišli u Ameriku na koledž :mumble:Šljukić je isto mlad, ima tek 20 godina. Ima par talentovanih juniora, ali videćemo šta će biti od toga :d U veslanju se sve jasno vidi tek u seniorima.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Майкл said:

 

Oni su valjda otišli u Ameriku na koledž :mumble:Šljukić je isto mlad, ima tek 20 godina. Ima par talentovanih juniora, ali videćemo šta će biti od toga :d U veslanju se sve jasno vidi tek u seniorima.

Otisli su u Ameriku ali  mozda to bude dobro, Vasic i Bedjik takodje mislim da nisu "matori" !! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Майкл said:

 

Žalila se CAS-u, saslušanja će biti u oktobru, kada će se i doneti odluka :d Priča se da je već odležala kaznu i da se vraća naredne godine, no videćemo. Inače, sudeći po njenom Instagramu, devojka uživa u životu i vodi svoj biznis. :lol: 

 

 

Drago ti je što je Jefimova bila u Riju? Koja je DVA puta uhvaćena? Da li isto misliš i za Getlina? Da te podsetim, Jefimova je uhvaćena sa Meldonijumom u krvi, kao i Marija, da li misliš da je to bilo fer prema Mariji? Naravno da nije.

 

A šta sada, treba da umru na terenu ili?

 

Većina njih je lekove uzimala tokom svojih off sezona ili u periodu kada su bili povređeni. Da li misliš da Venus treba da prestane da se bavi tenisom jer ima Šegrenov sindrom, koji je moguće lečiti (ne)dozvoljenim supstancama? Novak je verovatno na listi, jer ima blaži oblik astme i šta sada, ne treba da se bavi sportom? Slažem se da treba pooštriti kriterijume, ali moramo prihvatiti da su i oni ljudska bića i da su im nekada potrebni lekovi, naravno ne stalno kao Matek Sands, ali umereno i par puta u karijeri je sasvim okej.

nisam njen fan, ali s obzirom na sta lici zenski tenis bolje da se vrati sto pre :d

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Otisli su u Ameriku ali  mozda to bude dobro, Vasic i Bedjik takodje mislim da nisu "matori" !! 

 

Niko trenutno nije mator, svi stariji su se povukli - pre svih Stojić i Jagar. Iskreno, veslači su dobri do 35-7 godine, tako da nema brige... Samo još Nele Ilić da ode...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...