Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread

Recommended Posts

20 hours ago, DaniSRB said:

evo igracice iz Australije za kosarkasku reprezentaciju http://wnbl.com.au/perth/player/?playerId=45526

Mislim da nema sanse da zaigra za Srbiju, devojka je talenat ali mislim da se ona vec opredelila za Australiju:( 

Poslednjih nekoliko dana nekoliko vaznih sportskih rezultata za nas i ni jedan nije izgleda bio vazan za nase novinare!! Izabela medalja, Tamas 3 medalje, Veljko Cuk medalja, Nevena Ignjatovic bodovi u slalomu i 27. mesto sto je fenomenalan rezultat za nas, bitno je da se pise ko ce biti Novakov trener vec mesec dana, da je Marjanovic dobio 1min u nekoj utakmici i ostale po meni nebitne informacije!!

DaniSRB    146
1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Mislim da nema sanse da zaigra za Srbiju, devojka je talenat ali mislim da se ona vec opredelila za Australiju:( 

Poslednjih nekoliko dana nekoliko vaznih sportskih rezultata za nas i ni jedan nije izgleda bio vazan za nase novinare!! Izabela medalja, Tamas 3 medalje, Veljko Cuk medalja, Nevena Ignjatovic bodovi u slalomu i 27. mesto sto je fenomenalan rezultat za nas, bitno je da se pise ko ce biti Novakov trener vec mesec dana, da je Marjanovic dobio 1min u nekoj utakmici i ostale po meni nebitne informacije!!

ko zna da li znaju za nju uopste

slazem se....sta ces...

25 minutes ago, DaniSRB said:

ko zna da li znaju za nju uopste

slazem se....sta ces...

Mislim da su morali da je primete na SP U19 2013, bila je najefikasnija u pobedi nad Srbijom:p 

DaniSRB    146
3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Mislim da su morali da je primete na SP U19 2013, bila je najefikasnija u pobedi nad Srbijom:p 

haha :d

ove sezone je napredovala najvise

Майкл    137

Koliko sam srećan zbog Nevene! :cheer: Konačno, devojka je previše dobra da nikada ne osvoji poene u SK!

Izgleda je u odličnoj formi ove sezone, nakon 8. i 13. u EK ovakav rezultat.

Edited by Майкл

Майкл    137
On 10.12.2016. at 16:39, dareza said:

Bojim se da mozemo da zavrsimo  samo ispred Spanije u novoj grupi. Vratili smo igru od prosle godine :( To je upravo ono o cemu sam ja pricao, o nasoj konstantnosti. Tako ce nazlost uvek biti. I nikad se nece promeniti.

Pritisak javnosti je učinio svoje, videlo se da su stegnute i da igraju pod pritiskom... :( Bigler je odradio sjajan posao zatvorivši naše tri najefikasnije igračice - Krpež, Pop-Lazić, Radosavljević, a da ne pričam koliko je odsustvo Živković tek sada primetno. Nadamo se najboljem i da će ih ovo razbuditi. Treba se boriti do kraja, nikad se ne zna.

dareza    264

I Kecmanovic je uspeo da odbrani titulu na Orange Bowl-u. Treci teniser u istorji koji je to uradio.

Mislim da je 2017 pravo vreme da krene sa seniorskim turnirima. Nema potrebe da igra juniorske turnire, eventualno GS moze.