website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Майкл said:

Kada su Jasnu prozivali da je išla turistički u London imala je tri kruga više i od Zorane i od Bobane :rofl: 

Dobro si to primijetio. :yes

Jasna je za Zoranu svijet izmislila. Nijedan naš sportista nije uradio ono što je ona. A evo joj zahvalnost za sve.

Iskreno se nadam da će mediji sve njih da rastrgnu. Od smjena po savezima pa na dalje.

Pa jel realno da i u Tokio idemo sa Nebojšom Ilićem...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Wanderer said:

E, mnogo kukate :d

 

Zar nikako da naučite tokom godina da se za OI ničemu ne nadate. :d

 

Sad ću sve redom da vas banujem :p

 

Da li smo ih mi terali da lupetaju pred OI? Ne. :d

 

Ja nisam toliko oštar da kažem da se blamiraju, ali da je prva polovina tima podbacila - jeste... :dunno: 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

Da li smo ih mi terali da lupetaju pred OI? Ne. :d

 

Ja nisam toliko oštar da kažem da se blamiraju, ali da je prva polovina tima podbacila - jeste... :dunno: 

 

Timovi još imaju neku nadu; Djokovic je tu najviše podbacio, a streljaštvo je meni oduuuvek bilo velika kocka. U Londonu mislim da se nisu očekivale sve one medalje a došle su; sada eto podbacili :dunno: 

 

Meni su bitni samo vaterpolo i Španović. Ostale niti znam, niti me zanimaju. E da, mogao bi Zoki sa pulenkama da napravi nešto :d

Link to comment
Share on other sites

Evo moje procjene za nastavak ovih žalosnih igara.

Atletika - jedino je realno da Ivana uđe u finale. Sve drugo je maštanje. Tu ima šanse za medalju ako skoči preko 6.95.

Plivanje- nema šanse za Velimira u 100 m, čak ni za polufinale

Muška košarka - bićemo vjerovatno 3 ili 4, tako da idemo ili na Argentinu (djeluju najjači) ili na Litvaniju. Mada ovakvom igrom od juče nemamo šanse ni protiv koga.

Zenska košarka - čak i da prođemo u 1/4 finale teško da možemo više od 4 mjesta. A onda na Australiju. Dobiće nas jedno 30 razlike (sad razbijaju i Francuskinje)

Kajak - hm...i za sve ostale smo očekivali nešto... ako oni ne spase ovo neće ništa.

Biciklizam - Jovana samo neka završi.

Džudo - Kukolj nema neke šanse protiv Bejkera. Šteta za žrijeb.

Streljaštvo - :wacko: Bad omen, kako kažu.

Tekvondo - od Milice ništa ne očekujem al Tijana neka samo da sve od sebe. Realno se ovdje medalja najlakše uzima ali...

Odbojka - teško da ćemo biti 1 ali je samo neophodno da izbjegnemo Brazil. Sa svima drugima možemo. A onda u polufinalu je sve moguće. Mada imam osjećaj da osvajamo 4 mjesto.

Rvanje - sve zavisi od žrijeba.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Wanderer said:

 

Timovi još imaju neku nadu; Djokovic je tu najviše podbacio, a streljaštvo je meni oduuuvek bilo velika kocka. U Londonu mislim da se nisu očekivale sve one medalje a došle su; sada eto podbacili :dunno: 

 

Meni su bitni samo vaterpolo i Španović. Ostale niti znam, niti me zanimaju. E da, mogao bi Zoki sa pulenkama da napravi nešto :d

 

Meni je najjača izjava Jovane Brakočević: Sada nismo došle da hvatamo zjale po selu, mnogo manje se šetkamo, došle smo po medalju ovog puta :rofl: Barem neko uči iz svojih grešaka... Što je neko na TF napisao malopre - Novak je bio naša maskota i selfie persona :roflmao:

 

Jeste bila velika kocka, eto, jedna Kostevič je podbacila, ali isto tako Jasna je imala 6 uzastopnih finala u vazdušnom pištolju, tako da i nije baš tolika kocka, nešto ima i u kvalitetu :d Nadam se da će Ivana ili Pletikosić doći do medalje. :d 

 

Imamo još šansi za medalju, samo je ovo došlo kao hladan tuš, nikada se ne zna do poslednjeg dana, faktički i dalje možemo do tih elusive 10 medalja :d 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

U streljackom savezu ocito nesto ne stima. Secate se da je Jasna rekla da ce da otkrije neke stvari, ali tek nakon Rija, da ne remeti koncentraciju kolegama. 

 

Ja sam sve vise ubedjen da necemo uzeti ni jednu medalju ovde. Jednostavno losa energija se prenodi i kad krene lose tako i zavrsi. Citam juce u novinama i da je Olivera Jeftuc ogorcena jer putuje bukvalno sama. Al bitno da Grobar sa zenom luduje tamo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...