website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Jedino što sam ja video u ovih 6 minuta je da su se oni nešto gurali i dobili po 1 pokušaj u parteru u kojem nisu uspeli da urade ništa. Zašto bi prošao ovaj drugi a ne ovaj prvi, nikad mi neće biti jasno. Isto je bilo i sa Nemešom u prvoj rundi, samo je on prošao a Kadžaja nije. 

Link to comment
Share on other sites

Skroz glupo pravilo. Neposteno prije svega.

Ovo je Kadzajin stil. Gura se, brani se, pa ako mu uspije dobro je.

To moze da prodje sa nekim ko je star koliko i on ali ne sa mladjim. Morao je da bude aktivniji, da napada a on samo stoji, dahce.

Hvala njemu za sve ali vrijeme ga je pregazilo.

Link to comment
Share on other sites

Tibilova cekaju 3 meca do kvote.

Prvo Mongol sa kojim ne bi trebalo da se muci, potom Kim koji je odlican borac. 

Sanse Tibilov ima ali on definitivno nije borac iz 2023.

Ako pobijedi Kima ocekuju ga evropski borci, Trac ili Arnaut, sa kojima bi mogao da izadje na kraj.

Sustina je Kim. Ako njega dobije mislim da uzima kvotu.

Link to comment
Share on other sites

Definitivni kraj za Nemesa. Zasluzeno jer nista nije pokazao. 

Savez nek se zamisli. Od 4 kvote 2 su SS u koga savez ni najmanje ne ulaze pri cemu ni Stevan ni Hetik ni ne zive u Srbiji. 

Link to comment
Share on other sites

Onaj četverac koji je uzeo kvotu je danas kao drugi u svojoj grupi ušao u finale direktno tako da će oni i biti u Parizu. Devojke su u svojoj grupi bile četvrte pa su morale u polufinale gde su bile druge pa će i one biti u finalu sutra. Tibilov je lagano dobio Mongola, sad sledi Kim oko 3 popodne. Nemeš i Kadžaja su podbacili skroz u ovim kvalifikacijama. Ali se pojavio Komarov srećom za koga mislim da može da uzme medalju u Parizu. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...