website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Да је изгледао добро - није. Али не бих журио са таквим закључцима. Дуго је такмичење, а он је искусан такмичар, квота се не узима у првој рунди.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

Mislim da definitivno može protiv Kamenjaševića ali da protiv Lomadzea ne može i onda bi morao da prolazi repesaž i borbu za treće mesto što realno mislim da ima šansu ali imajući u vidu formu ne bih se kladio na njega nikako 

Kamenjasevic je jako dobar borac, pratim ga od kadetskih dana (preko nasih).

Ne kazem da je neki zalogaj ali moze da dobije jako dobre borce. Da je Nemes zdrav i u formi, bilo bi bas tako kako kazes.

Ovako, bice vrlo neizvjesno al se nadam da ces biti u pravu.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, nenad said:

Inače naši četverci sutra u Segedinu imaju u suštini izborno takmičenje za OI. 

Zenski bi trebalo da bude siguran, vise je za muski izborno. Makar sam tako procitao prije par dana.

Ne slazem se sa potezom saveza, nije fer prema K4 koji je dosao do kvote u najjacoj mogucoj konkurenciji.

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ChandlerMne said:

Zenski bi trebalo da bude siguran, vise je za muski izborno. Makar sam tako procitao prije par dana.

Ne slazem se sa potezom saveza, nije fer prema K4 koji je dosao do kvote u najjacoj mogucoj konkurenciji.

 

Da, na muške sam mislio. 

 

Nemeš lagano sa Hrvatom. 

Link to comment
Share on other sites

Otprilike je situacija sledeca.

Svi su u cetvrtfinalu. U najboljoj poziciji Kadzaja, ako dobije Njemca, sigurno ide u repasaz.

Tibilov ako izgubi od Lalaeva takodje vrlo blizu repasaza jef bi Lalaev radio protiv Bikua.

Vrlo slicna pozicija i za Nemesa.

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...