website statistics
Jump to content

Јесен и зима 2023/24. Road to Paris 2024


Майкл
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Dodao bih i Kadzaju, ne znam da li imamo nekog jos za slobodni stil ali ovo bi bilo odlicno

Zaboravih ga. Ima sanse ali je daleko od forme koja garantuje neki veliki  optimizam. 

Bice za SS sigurno par kandidata, ali mislim da niko nece biti blizu kvote.

Link to comment
Share on other sites

Пар утисака са Лиге шампиона у џудоу:

- Милица Николић победила Келдијорову, вицешампионку света у -52, ако се после Париза и даље буде бавила спортом, могла би да проба ту категорију;

- Милица Жабић и сестре Обрадовић у збиру 6 мечева, ни једна победа, а са изузетком Телциду, имале су осредњу конкуренцију. Тако да су све 3 заокружиле лошу годину још једним слабим наступом. Да напоменем да Ања није радила своју категорију, па је то негде олакшавајућа околност.

- Кристина Нишавић победила све 3 борбе: Хасрет Бозкурт, Анђелa Самарџић и једнa, мени непознатa, Францускињa. Надам се да ћемо и њу и Николину да гледамо следеће године на сениорском Туру;

- Брашњовић је у одличној форми, јуче је добио Маргианија и Матјеа, штета за њега је што је готова сезона;

- Багајев радио против два Узбекистанца из топ 10, једног је победио (Ахадов), од другог изгубио (Јулдошев), против обојице је био изједначен меч, верујем да ће до краја следеће године бити у првих 15 на свету, али сам и даље скептичан по питању олимпијске квоте. Иначе, хит дана је био Шпанац којег је победио у финалу Перта, Кано Гарсија, победио Јулдошева и Шавдатуашвилија, а обе борбе су била одлучујуће у тим мечевима;

- ОЏК Београд освојио титулу код мушкараца (први наш клуб који је то успео), што је можда и највеће изненађење у историји овог такмичења, свакако највеће од кад ја пратим. Остали наши клубови: Звезда трећа, Пролетер и Партизан Кикинда девети, код жена и Звезда и Пролетер пети.

Link to comment
Share on other sites

Левајац и Лупулеску у финалу фидера у Бјели, победом над Индијцима који су први носиоци. У финалу против Пиштеја и Балажове.

 

Што се осталих резултата тиче, Тодоровић, Лупулеску и Шурјан остварила по једну победу у синглу, Шурјан и Лупулеску стигле до ПФ дубла.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Майкл said:

Левајац и Лупулеску у финалу фидера у Бјели, победом над Индијцима који су први носиоци. У финалу против Пиштеја и Балажове.

 

Што се осталих резултата тиче, Тодоровић, Лупулеску и Шурјан остварила по једну победу у синглу, Шурјан и Лупулеску стигле до ПФ дубла.

 

 

Нажалост поражени 1-3

 

Link to comment
Share on other sites

Rvacki savez na olimpijske kvalifikacije salje Tibilova, Nemesa, Kadzaju i Petrusica.

Ocekuju 2 kvote. 

Petrusic je tu sasvim nepotreban, nema bas nikakve sanse. Ocigledno da ni papiri za Aleksandera nisu u redu. 

A cudi me i to da nikoga nema u SS.

Ocekujem da Tibilov lagano dodje do kvote, Viktor ce imati problema, dok za Kadzaju ne znam sta da ocekujem. Ne uliva mi neko veliko povjerenje ali nije ni bez sansi. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChandlerMne said:

Rvacki savez na olimpijske kvalifikacije salje Tibilova, Nemesa, Kadzaju i Petrusica.

Ocekuju 2 kvote. 

Petrusic je tu sasvim nepotreban, nema bas nikakve sanse. Ocigledno da ni papiri za Aleksandera nisu u redu. 

A cudi me i to da nikoga nema u SS.

Ocekujem da Tibilov lagano dodje do kvote, Viktor ce imati problema, dok za Kadzaju ne znam sta da ocekujem. Ne uliva mi neko veliko povjerenje ali nije ni bez sansi. 

Ne znam da li Aleksander moze naknadno da se prijavi ako dobije pravo nastupa za Srbiju? 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam da li Aleksander moze naknadno da se prijavi ako dobije pravo nastupa za Srbiju? 

Dobro pitanje.

Dokmanac nije pominjao bas nikog osim ove cetvorke. Tako da mislim da nece biti promjena u GR.

Jedina sansa je mozda neko novo ime u SS, Dokmanac je ipak za GR stil, uglavnom ni ne komentarise SS.

 

Arsalan bi bio i blizi kvoti od Viktora, ali ipak ocekivan izbor, ipak je Viktor autenticno nas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ChandlerMne said:

Dobro pitanje.

Dokmanac nije pominjao bas nikog osim ove cetvorke. Tako da mislim da nece biti promjena u GR.

Jedina sansa je mozda neko novo ime u SS, Dokmanac je ipak za GR stil, uglavnom ni ne komentarise SS.

 

Arsalan bi bio i blizi kvoti od Viktora, ali ipak ocekivan izbor, ipak je Viktor autenticno nas.

 

 

Videcemo, mada verujem da ga nisu doveli tek onako, ako bude imao pravo nastupa prijavice ga.

Za SS koga bi poslao, bas nemamo neke sanse tu

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Videcemo, mada verujem da ga nisu doveli tek onako, ako bude imao pravo nastupa prijavice ga.

Za SS koga bi poslao, bas nemamo neke sanse tu

Nemamo sansi ali su ipak vece nego sanse koje ima Petrusic. 

Ovaj Nurasulov u + 125 kg, Despic, Zaur... Ovi naturalizovani bi imali neku udaljenu sansu, uz dobar zrijeb nije nemoguce da udju u prva tri. Vidjao sam svakakva cuda u SS. Tehniku imaju, pogotovo Nurasulov. 

Na EP ove godine tijesno je izgubio od takmicara iz Grcke koji je takodje naturalizovan iz SSSR. A taj isti je onda radio protiv Petriasvilija koji je dva puta osvajao medalju na OI. Tada je medalju i to bronzanu osvojio naturalizovani Azerbejdzanac koji je to uradio sa samo jednom pobjedom. To je idealan scenario ali se desava ne tako rijetko.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...