website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

50 minutes ago, ChandlerMne said:

Izborili smo 6 kvota za Pariz u atletici, za POI. 

Mislim da je 5 jer je Saska izborila 2 kvote za koplje i 100m a vcrs ima priliku i za 200m. Na proslim POI izborili smo 1 kvotu na SP i 4 kvote smo ukupno imali sada vec imamo 5, odlican napredak! Imamo i 2 kvote u streljastvu

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Mislim da je 5 jer je Saska izborila 2 kvote za koplje i 100m a vcrs ima priliku i za 200m. Na proslim POI izborili smo 1 kvotu na SP i 4 kvote smo ukupno imali sada vec imamo 5, odlican napredak! Imamo i 2 kvote u streljastvu

Mislim da sam vidio na engleskoj temi tu cifru. Tako je stajalo tamo. A zapamtio sam po tome sto je poslato ukupno 6 takmicara, pa je ispalo da su svi ostvarili norme.

Uspjeh je jos veci jer se penzionisao Zeljko Dimitrijevic, a odmah smo dobili svjetskog sampiona i bronzanog.

Za streljastvo dobra vijest, mislio sam da je samo jedna kvota. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Mislim da sam vidio na engleskoj temi tu cifru. Tako je stajalo tamo. A zapamtio sam po tome sto je poslato ukupno 6 takmicara, pa je ispalo da su svi ostvarili norme.

Uspjeh je jos veci jer se penzionisao Zeljko Dimitrijevic, a odmah smo dobili svjetskog sampiona i bronzanog.

Za streljastvo dobra vijest, mislio sam da je samo jedna kvota. 

Nebojsa Djuric jedini nije osvojio kvotu a od njega sam ocekivao, Saska je osvojila 2 kvote zato racunaju 6, mozda se prenosi ta kvota ko zna! Mozda vcrs osvoji jos jednu jer po vremenu kandidat je za medalju na 200m! Streljastvo 2 kvote Papaz i Ristic, uskoro ce SP gde se dele jos kvote

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nebojsa Djuric jedini nije osvojio kvotu a od njega sam ocekivao, Saska je osvojila 2 kvote zato racunaju 6, mozda se prenosi ta kvota ko zna! Mozda vcrs osvoji jos jednu jer po vremenu kandidat je za medalju na 200m! Streljastvo 2 kvote Papaz i Ristic, uskoro ce SP gde se dele jos kvote

Upravo je osvojila srebro na 200m i 3. kvotu

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nebojsa Djuric jedini nije osvojio kvotu a od njega sam ocekivao, Saska je osvojila 2 kvote zato racunaju 6, mozda se prenosi ta kvota ko zna! Mozda vcrs osvoji jos jednu jer po vremenu kandidat je za medalju na 200m! Streljastvo 2 kvote Papaz i Ristic, uskoro ce SP gde se dele jos kvote

Nebojsa je koliko znam vec ucestvovao na POI, bas steta. Ali vjerujem da ce uspjeti da dodje do kvote kasnije. Makar preko plasmana.

Za Sasku bravo, postala je prava masina.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Nebojsa je koliko znam vec ucestvovao na POI, bas steta. Ali vjerujem da ce uspjeti da dodje do kvote kasnije. Makar preko plasmana.

Za Sasku bravo, postala je prava masina.

Pa mislim da imamo sanse za jos 2-3 kvote, videcemo

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, nenad said:

Možda sam ja previše očekivao, ali malo mi je razočaravajuća Adrianina sezona za sada. Juče ni blizu 60m. 

Мислим да њено тело још увек није спремно да константно баца добро, нарочито да је током припрема штедела повређено стопало.

Мислим да би границу успеха требало поставити негде око топ 8 на СП и могуће норме за Париз.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...