website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Drago mi je za Nataliju, ona je u celoj karijeri zaradila nekih 400k. To možda nekom deluje mnogo ali ona ima 28 godina,to su nikakve pare za ulaganje koje je potrebno u tenisu. A sada, za plasman u treću rundu bi ovde dobila preko 100k funti. Treba biti stvarno poseban ludak u glavi da istraješ da se baviš tenisom ako si žena devojka sa 28 godina a najbolji ranking ti je bio 160. 

Link to comment
Share on other sites

Mrsavi rezultati na kajakaskom U23 i juniorskom SP.

Danas su u k2 500 medalju osvojile Bajuk i Stanojev, bronzanu. 

Zdjelar u poslednjoj godini U23 poslednji u finalu, obzirom na zaostatak vjerovatno neki veci problem tokom trke.

Treba vidjeti sta Lagundzic moze, obzirom na njegovu pobjedu sa drzavnog.

 

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

Lagundzic zavrsio 4. Ne znam koliko ce biti konkurentan u seniorskoj.

Samo jedna medalja, gore pomenuta bronza K2. One ce koliko cujem biti dio cetverca za kvalifikacije, samo ne znam ko jos konkurise za taj camac, vjerovatno Bedec.

Veslaci dosta losi na SK, osim dvojca. 

Mislim da je sada jasno da muski skif i dubl skul nemaju nikakve sanse za Pariz, dok bi dvojac i Jovana trebali biti sigurni. 

Ovaj se DS mora rasformirati, probati nesto novo. 

 

Jedna dobra vijest - prvs kvota za POI. Bacanje kugle je u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Што се тиче У23 ЕП у атлетици, отишли смо са 12 такмичара, због старосног ограничења, укупно су остварене 23 норме (али су такмичари млађи од 2003, што нам је фактички искључило најбоље такмичаре који су 2004-2006.)

 

Резултати ту и тамо. Ивана Илић у ПФ и на 100м и на 200м, на 100м је оборила НР У23 са 11.45. На 200м је боље трчала у квалификацијама, да је поновила тај резултат ушла би у финале. Поред тога, Видојковић је ушао у ПФ на 110м препоне и то му је био максимум.

 

Емир Ровчанин 7. са 2,15м (=ЛР) у вису, суштински један скок га је делио од борбе за медаље јер је ова висина била на деоби са 5. местом.

 

Ивана Ђурић са 55,18м у финалу копља, близу овогодишњем најбољем резултату (55,64м). Финале је данас.

 

Остали лоши. Највеће разочарање Милица Познановић у диску која је бацала скоро 3м слабије него пре месец дана. Да је поновила најбоље издање лагано би ушла у топ 8, но добро.

 

 

За ЕЈОФ је пријављено чак 18 атлетичара. Гледано спрам броја такмичара који могу да испуне норму, атлетика се креће у добром смеру и дефинитивно је боље него пре, само се мора порадити на конкурентности на самим такмичењима, а ту мислим да би требало ангажовати ресурсе и на менталној припреми такмичара.

 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...