website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, ChandlerMne said:

Sto znaci da nazalost ostajemo bez ijedne kvote u GR. Ko bi rekao...

Па и није то толико изненађење. Причали смо пред првенство, паклена је конуренција. Ја сам се надао да узмемо по једну у оба стила, али добро је и овако, биће прилике за грчко-римски. Једино ми је жао што је Мате завршио са повредом.

 

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Iskreno bih voleo da Ali predje u kateg 77 jer je viktor i prosli ciklus ispustio kvotu, ostali imaju jos 2 prilike ako ne uspeju onda svakako manje nerviranja na OI:d  

Како год да искомбинују мислим да ћемо бити у игри за 77, али би поштено било да се и Алију да шанса.

 

19 minutes ago, ChandlerMne said:

Inace je Kirgistanac po prikazanom favorit

Сад сам вратио да видим његов меч, каква доминација, бацао је Грузина као кесу, дуже трајала провера бесмисленог челенџа него меч.

 

10 minutes ago, ChandlerMne said:

Ali kakav nam je kvalitet igre poslednjih godina, ovo je dobra prilika.

Није то изгледало тако лоше на ЕП. Словенија је свакако фаворит у односу на нас и Јапан, али нисмо без шанси, мислим да би у друге две групе било нешто теже.

Искрено не знам како смо ми толико високо у ренкингу са оваквим резултатима, али и то је солидна шанса, није нека пресија да мора на овом турниру.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, pedja789 said:

Па и није то толико изненађење. Причали смо пред првенство, паклена је конуренција. Ја сам се надао да узмемо по једну у оба стила, али добро је и овако, биће прилике за грчко-римски. Једино ми је жао што је Мате завршио са повредом.

Apetiti su porasli, domacini smo, vjerujem da je i Trajkovic ocekivao vise. 

Ali, ruku na srce, ipak je ovo realnost. Zurabi otpao, Viktor prosjek, Kadzaja sve sporiji, uz los zrijeb... realan rezultat.

Ako Orta prodje u finale, ne treba forsirati po svaku cijenu. Mislim da ce se on svakako plasirati, prije ili kasnije.

55 minutes ago, pedja789 said:

Сад сам вратио да видим његов меч, каква доминација, бацао је Грузина као кесу, дуже трајала провера бесмисленог челенџа него меч

Tako je. Orti uopste nece biti lako. Ovaj Kirgiz se ne sali. Lici na onog Bahreinca iz SS, onaj koji je lagano osvojio zlato.

 

56 minutes ago, pedja789 said:

Искрено не знам како смо ми толико високо у ренкингу са оваквим резултатима, али и то је солидна шанса, није нека пресија да мора на овом турниру.

Ni meni nije jasno. Uvrnuti sistem FIVB. 

 

Link to comment
Share on other sites

Није га спречила повреда да заврши меч, али се видело да га ограничава.

Орта невероватан, у једном тренутку се чини да га противник физички надјачава, у следећем овај већ поентира и то често изгуравањем. Сад ми је још више жао што се четвртфинале завршило онако. Мате му је пружио најјачи отпор данас, да није било повреде верујем да би се завршило другачије.

 

5 minutes ago, ChandlerMne said:

Bolje da ne rizikuje. Radio bi sa Kirgizom, ako sam dobro izracunao. A ne vidim da ga moze pobijediti sa povrijedjenom preponom. 

Ретко борци размишљају на тај начин. Ако буде могао да стоји ујутру, 90% сам сигуран да излази на меч.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pedja789 said:

Ретко борци размишљају на тај начин. Ако буде могао да стоји ујутру, 90% сам сигуран да излази на меч.

To je tacno ali treba imati na umu i da Mate ima 30 godina, tijelo mu se sporije oporavlja. Povrijedjen moze da pogorsa stanje, da produzi oporavak. Sve to treba uzeti u obzir. Pita se i Dobrev, doktor, fizioterapeut. Vjerujem da ce donijeti racionalnu odluku.

Inace, Tibilov ima finu sansu za medalju. Azerbejdzanac mu nije dao previse sansi.

Link to comment
Share on other sites

Сем оне завршнице четвртвинала коју је тешко објаснити, сјајан наступ за њега.

 

2 hours ago, ChandlerMne said:

Apetiti su porasli, domacini smo

Само да додам, то што смо домаћини није много велики фактор. Рвачи из других земаља имају већу подршку.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...