with 45 athletes.
We field six women in 4x400 relay which probably means Swiety & Holub will only run in the final.
1. Katarzyna Sokólska (bieg na 60 metrów)
2. Ewa Swoboda (bieg na 60 metrów)
3. Małgorzata Hołub-Kowalik (bieg na 400 metrów, sztafeta 4 x 400 metrów)
4. Justyna Święty-Ersetic (bieg na 400 metrów, sztafeta 4 x 400 metrów)
5. Angelika Cichocka (bieg na 800 metrów)
6. Joanna Jóźwik (bieg na 800 metrów)
7. Anna Wielgosz (bieg na 800 metrów)
8. Martyna Galant (bieg na 1500 metrów)
9. Klaudia Kazimierska (bieg na 1500 metrów)
10. Karolina Kołeczek (bieg na 60 metrów przez płotki)
11. Pia Skrzyszowska (bieg na 60 metrów przez płotki)
12. Adrianna Szóstak (trójskok)
13. Klaudia Kardasz (pchnięcie kulą)
14. Paulina Ligarska (pięciobój)
15. Adrianna Sułek (pięciobój)
16. Aleksandra Gaworska (sztafeta 4 x 400 metrów)
17. Natalia Kaczmarek (sztafeta 4 x 400 metrów)
18. Kornelia Lesiewicz (sztafeta 4 x 400 metrów)
19. Joanna Linkiewicz (sztafeta 4 x 400 metrów)
20. Dominik Kopeć (bieg na 60 metrów)
21. Remigiusz Olszewski (bieg na 60 metrów)
22. Przemysław Słowikowski (bieg na 60 metrów)
23. Kajetan Duszyński (bieg na 400 metrów, sztafeta 4 x 400 metrów)
24. Mateusz Borkowski (bieg na 800 metrów)
25. Patryk Dobek (bieg na 800 metrów)
26. Adam Kszczot (bieg na 800 metrów)
27. Adam Czerwiński (bieg na 1500 metrów)
28. Marcin Lewandowski (bieg na 1500 metrów, bieg na 3000 metrów)
29. Michał Rozmys (bieg na 1500 metrów, bieg na 3000 metrów)
30. Damian Czykier (bieg na 60 metrów przez płotki)
31. Krzysztof Kiljan (bieg na 60 metrów przez płotki)
32. Artur Noga (bieg na 60 metrów przez płotki)
33. Adrian Świderski (trójskok)
34. Piotr Lisek (skok o tyczce)
35. Robert Sobera (skok o tyczce)
36. Paweł Wojciechowski (skok o tyczce)
37. Konrad Bukowiecki (pchnięcie kulą)
38. Michał Haratyk (pchnięcie kulą)
39. Jakub Szyszkowski (pchnięcie kulą)
40. Paweł Wiesiołek (siedmiobój)
41. Dariusz Kowaluk (sztafeta 4 x 400 metrów)
42. Jakub Krzewina (sztafeta 4 x 400 metrów)
43. Mateusz Rzeźniczak (sztafeta 4 x 400 metrów)
44. Wiktor Suwara (sztafeta 4 x 400 metrów)
45. Karol Zalewski (sztafeta 4 x 400 metrów)