website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Znači 106 je konačan broj:yes Male šanse još ima Kajdoči, kako sam pročitao u POLITICI i Erdelji ima neke šanse pošto je prva rezerva ako neka odustane... Što se mene tiče ovo nije loš broj, fale možda odbojkaši, Tatjana i Emir ali biće bolje 2020:d

Link to comment
Share on other sites

http://www.kajakss.org.rs/page.php?secid=1&pageid=1&contid=1707&model=clanak

3 medalje za sada na EP za juniore i odlična Marija Dostanić, zlato u k2 500 sa Biljanom Relić i srebro u k1 500:clap: Takodje odlična je bila i Nikolina Mijušković, četvrto mesto za nju, konačno imamo napredak i u kanuu:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

http://www.kajakss.org.rs/page.php?secid=1&pageid=1&contid=1707&model=clanak

3 medalje za sada na EP za juniore i odlična Marija Dostanić, zlato u k2 500 sa Biljanom Relić i srebro u k1 500:clap: Takodje odlična je bila i Nikolina Mijušković, četvrto mesto za nju, konačno imamo napredak i u kanuu:thumbup:

Mladji seniori su totalno razocarali. Torubarov koji je lagano trebao da osvoji zlato na 500, dsq posle kvalifikacija, iako je imao ubedljivo prvo vreme. Verovatno problem sa tezinom camca. :facepalm: Boltic sad ni u u23 vise medalju ne moze da osvoji. Ne znam sta da kazem. A Dragosavljevic jos ima sansu sa Milinkovicem u k2 200. To mu jedino moze biti neka uteha posle ocajne sezone, rekao bih najgore u njegovoj karijeri.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

Mladji seniori su totalno razocarali. Torubarov koji je lagano trebao da osvoji zlato na 500, dsq posle kvalifikacija, iako je imao ubedljivo prvo vreme. Verovatno problem sa tezinom camca. :facepalm: Boltic sad ni u u23 vise medalju ne moze da osvoji. Ne znam sta da kazem. A Dragosavljevic jos ima sansu sa Milinkovicem u k2 200. To mu jedino moze biti neka uteha posle ocajne sezone, rekao bih najgore u njegovoj karijeri.

Ne znam što je Torubarov dsq ali kao što ti kažeš ovo je trebalo da bude lagana medalja za njega:wacko: 

Meni je drago zbog Marije i Biljane pošto je Dalma što bi se reklo već "matora", Olivera mi je uvek bila problem u kombinaciji sa Nikolinom, treba praviti kombinacije za sledeća takmičenja:yes

Link to comment
Share on other sites

Milion puta u toku ove Svjetske lige sam spomenuo da je šteta što ne idemo u Rio, ali šta da se radi. Zato sutra valja konačno uzeti to zlato i polako se pripremati za Tokio.. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...