website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Kajakaski savez je objavio da smo ostali bez kvote u muskom K2.

Kako sam shvatio, u kvalifikacijama ce ucestvovati muski K2, zenski K2 ali i muski K1. Po pravilu, maksimum je 6 takmicara po polu pa mi najava Lagundzica nikako nije jasna. 

Majdov u 1/4 finalu u Azerbejdzanu.

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, ChandlerMne said:

Majdov u 1/4 finalu u Azerbejdzanu.

На крају седми. Четири борбе, око 20 минута на струњачи, 0 бацања. Још 4 борбе да су му дали не би бацио никог. Тужно га је гледати кад су му овакви дани.

 

Вељко Ћук јуче освојио сателит у Темишвару.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pedja789 said:

На крају седми. Четири борбе, око 20 минута на струњачи, 0 бацања. Још 4 борбе да су му дали не би бацио никог. Тужно га је гледати кад су му овакви дани.

 

Вељко Ћук јуче освојио сателит у Темишвару.

Nikako da nadjem slicnost izmedju ovoga Nemanje sada i onoga od prije par godina. Dobro si to primijetio, bas je neaktivan. Ovakvim stilom nista nece uspjeti da napravi. 

Milica odmah ispala, Dosen do Fonseke nije ni stigao. 

Sve u svemu, prilicno slab nastup tima.

 

Odlicne vijesti za Veljka. Sve je stabilniji.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Nikako da nadjem slicnost izmedju ovoga Nemanje sada i onoga od prije par godina. Dobro si to primijetio, bas je neaktivan. Ovakvim stilom nista nece uspjeti da napravi. 

Можда постоји подсвесни страх од повреде... Стварно је само сенка некадашњег себе.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Майкл said:

Можда постоји подсвесни страх од повреде... Стварно је само сенка некадашњег себе.

Pomislio sam da je to razlog. Bio bih zadovoljan da osigura kvotu, rezultat preko toga ne ocekujem. To je vjerovatno maksimum koji se moze izvuci. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Майкл said:

Можда постоји подсвесни страх од повреде... Стварно је само сенка некадашњег себе.

Мислим да када није довољно спреман покушава да "хвата пречице" и побеђује на неко искуство и тактику, на то је и узео данас 7. место. Имао је он и раније овакве наступе, али су чешћи били они где гризе. Последње 2 године је обрнуто. Ове године је само на СП имао наступ вредан своје репутације.

 

23 minutes ago, ChandlerMne said:

Milica odmah ispala, Dosen do Fonseke nije ni stigao. 

Sve u svemu, prilicno slab nastup tima.

Чини ми се да је само Марица овде била спремна да уради нешто. Неколико пута сам гледао снимак, и даље ми није јасно за шта је она добила дисквалификацију. Питао сам и неке џудисте, нико појма нема шта се ту тачно десило.

 

42 minutes ago, ChandlerMne said:

Odlicne vijesti za Veljka. Sve je stabilniji.

Још да забоде добар пламан на неком турниру који се мало конкретније бодује па да почнемо да се надамо... иако је скоро па немогуће. Иначе, у финалу је добио овог Шпанца који тренутно држи једну од те две европске квоте.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pedja789 said:

Чини ми се да је само Марица овде била спремна да уради нешто. Неколико пута сам гледао снимак, и даље ми није јасно за шта је она добила дисквалификацију. Питао сам и неке џудисте, нико појма нема шта се ту тачно десило

Nisam gledao mec uzivo. Sta se tacno desilo? Ako imas vremena, ukratko.

6 minutes ago, pedja789 said:

Још да забоде добар пламан на неком турниру који се мало конкретније бодује па да почнемо да се надамо... иако је скоро па немогуће. Иначе, у финалу је добио овог Шпанца који тренутно држи једну од те две европске квоте

Onda je ozbiljno napredovao. Pratio sam par meceva koji je radio, djeluje dosta konkurentan. 

U macevanju su cesto bili organizovani oni zavrsni turniri, mozda ima neke male sanse tamo. Ne znam da li se sjecas Romane Caran, ona je bila relativno blizu kvote 2012 godine, a bila je slabija od Veljka i to prilicno.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ChandlerMne said:

Onda je ozbiljno napredovao. Pratio sam par meceva koji je radio, djeluje dosta konkurentan. 

Видећемо, могуће да му овај баш лежи, добио га је и у финалу Медитеранских игара.

 

7 minutes ago, ChandlerMne said:

Nisam gledao mec uzivo. Sta se tacno desilo? Ako imas vremena, ukratko.

Ево снимак (друга слика у посту). Након ове акције је добила хансоку-маке. Дисквалифкација са турнира се добија за неспортско понашање и намеран покушај да се повреди противник, тако да не може да буде неки мањи прекршај.

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, pedja789 said:

Видећемо, могуће да му овај баш лежи, добио га је и у финалу Медитеранских игара.

 

Ево снимак (друга слика у посту). Након ове акције је добила хансоку-маке. Дисквалифкација са турнира се добија за неспортско понашање и намеран покушај да се повреди противник, тако да не може да буде неки мањи прекршај.

 

Nisam ekspert, pogotovo u kontekstu toga da ni dzudisti sa kojima si pricao ne vide jasno razlog. Jedino mi pada na pamet ovaj potez koljenom put vrata Bozkurt, negdje na kraju snimka, da su ga protumacili kao namjerno gazenje. 

Nisam ni sam uvjeren u to ali ne vidim bas nista drugo.

Link to comment
Share on other sites

Изгледа да ће Мате да рве данас.

 

Каже Немања да је ово реално стање и да се није скроз вратио после повреде, каже и да му треба више времена за тренинге. Безвезе је онда и ишао у Баку, брзо ће и Абу Даби и Европско и Лига шампиона, 1000 такмичења има, а није да му гори за бодове. Боље да је изашао на турнир у Сарајеву прошле недеље.

 

47 minutes ago, ChandlerMne said:

Nisam ekspert, pogotovo u kontekstu toga da ni dzudisti sa kojima si pricao ne vide jasno razlog. Jedino mi pada na pamet ovaj potez koljenom put vrata Bozkurt, negdje na kraju snimka, da su ga protumacili kao namjerno gazenje. 

Nisam ni sam uvjeren u to ali ne vidim bas nista drugo.

Шта знам, то колено у раме је чест начин да се започне рад у партеру. Не делује ми као нешто неуобичајено. Док ниси поменуо, нисам ни приметио да је ушла нешто грубље. Како год, безвезан пораз, посебно јер је против ове девојке имала неких 5 или 6-0 скор.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...