website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

31 minutes ago, Майкл said:

Пре неки дан у Шћећину 21,06м, а данас у Загребу 21,21м

После Шћећина је рекао да је имао и 21,60 са преступом, штета што је овако касно у сезони пронашао форму.

Link to comment
Share on other sites

Одбојкаши одрадили остварили циљ далеко лакше него што сам очекивао. Без проблема победили неколико солидних репрезентација. Постоји неки напредак у игри. Колико сам ја успео да испратим ово ЕП, Пољска игра најбољу одбојку. Од 3 њихова меча која сам гледао, Леон није играо у 2, није се приметило да недостаје.  Можемо да се надамо да ће они имати лош дан, да одиграмо преко могућности, да им добрим сервисом приближимо ниво пријема нашем... Али немамо ми ту много шанси.

Не могу да прежалим јучерашњи пораз кошаркаша. Како смо безвезе изгубили фокус и агресивност у 3. четвртини.

Синанчевић пријављен за сутрашњи митинг у Београду. Да ли може да се оствари норма на том такмичењу?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pedja789 said:

Одбојкаши одрадили остварили циљ далеко лакше него што сам очекивао. Без проблема победили неколико солидних репрезентација. Постоји неки напредак у игри. Колико сам ја успео да испратим ово ЕП, Пољска игра најбољу одбојку. Од 3 њихова меча која сам гледао, Леон није играо у 2, није се приметило да недостаје.  Можемо да се надамо да ће они имати лош дан, да одиграмо преко могућности, да им добрим сервисом приближимо ниво пријема нашем... Али немамо ми ту много шанси.

Не могу да прежалим јучерашњи пораз кошаркаша. Како смо безвезе изгубили фокус и агресивност у 3. четвртини.

Синанчевић пријављен за сутрашњи митинг у Београду. Да ли може да се оствари норма на том такмичењу?

Obzirom da se takmicenje odrzava na stazi pored stadiona, mislim da ne. Nema ovog takmicenja ni na listi WA takmicenja. Broj ucesnika po disciplinama zanemarljiv.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ања Обрадовић опет изгубила у првој борби. Невероватно колико лоша година за њу, од 7 турнира 5 пута је завршила у првој борби. Изгубила је од Кубанке са румунским пасошем, која је после добила и Јовану за бронзу.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...