website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Штета за Цаболова, сјајно се борио.

 

10 minutes ago, ChandlerMne said:

Sada mu samo jedna pobjeda fali. :yes

И за ту једну има 3 шансе, мада после овакве победе расту апетити, идемо по светску титулу!

 

7 minutes ago, ChandlerMne said:

Albanci su bas dobro izabrali... Abakarov je druga klasa. Sve borbe je lagano resavao. Nadam se da Stevan ima rezerve. :fingers:

Делује ми да снаге има, да је физички спреман, највећи изазов ће бити како одржати фокус после овакве победе. Угуев годинама има ореол непобедивости, Стевану је ово победа каријере.

Знам да није неки показатељ, али Угуев је рутинирао Абакарова пре пар месеци на PWL.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, pedja789 said:

Штета за Цаболова, сјајно се борио.

 

И за ту једну има 3 шансе, мада после овакве победе расту апетити, идемо по светску титулу!

 

Делује ми да снаге има, да је физички спреман, највећи изазов ће бити како одржати фокус после овакве победе. Угуев годинама има ореол непобедивости, Стевану је ово победа каријере.

Знам да није неки показатељ, али Угуев је рутинирао Абакарова пре пар месеци на PWL.

Da, steta, prestao sam da pratim kod 4-4. Ima on Sidakova ali valjda jos nije sazreo za taj podvig. 

Stevanu je ovo sansa karijere, nema sta. Samo da izdrzi pritisak. Mada je on vise Amerikanac nego Srbin mentalitetom, psiha ne bi trebala da ga sputava.

Kada su polufinala?

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pedja789 said:

Мислим да крећу у 16:45. Мићић - Абакаров трећи меч на Ц, Сидаков - Бајрамов четврти на Б.

Bajramova sam gledao par puta, strasan borac, brz, agresivan. Sidakov je jasan favorit ali Cecenima i Dagestancima Azeri bas ne leze, nisu laki mecevi nikada. A onda da vidimo kostur za repasaz.

Link to comment
Share on other sites

Победа против олимпијског, па светског шампиона, а у финалу против још једног првака света (из 61). Какав наступ, капа доле!

 

image.png

Репесаж па - ка - о!

Негде ми је и драго за Сидакова, какав су му жреб наместили, овако нешто не памтим. Безвезе што је Цаболов упао баш ту, свих пет из његовог дела има реалне шансе за медаљу.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...