website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

55 minutes ago, DaniSRB said:

samo zato sto je imala dve slabije protivnice u prve dve runde, vrlo lose :(

 

Bas je briga jos jedna medalja u njenoj karijeri. Do sada je uvek osvojala medalju osim na sp prosle godine, za razliku od nekih drugih :p

Link to comment
Share on other sites

Kolaric i Basta ponovo u 1/4 3*. Drugo 1/4 u nizu. Mozda je ovo bolji tandem nego Kolaric/Klasnic. Videcemo, u svakom slucaju mislim da se ovog puta mogu potajno nadati olimpijskim igrama. Na turniru su pobedili Cileance koju su bili na OI (33 na srl).

 

Za dva turnira su skupili 720 bodova (mozda i vise ako prodju u sf) (bice 102. na srl ako ispadnu sada), a Kolaric/Klasic su za godinu dana skupili 1060.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, dareza said:

Kolaric i Basta ponovo u 1/4 3*. Drugo 1/4 u nizu. Mozda je ovo bolji tandem nego Kolaric/Klasnic. Videcemo, u svakom slucaju mislim da se ovog puta mogu potajno nadati olimpijskim igrama. Na turniru su pobedili Cileance koju su bili na OI (33 na srl).

 

Za dva turnira su skupili 720 bodova (mozda i vise ako prodju u sf) (bice 102. na srl ako ispadnu sada), a Kolaric/Klasic su za godinu dana skupili 1060.

Dobri su oni,sanse su male ali najrealnije do sada.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

Kolaric i Basta ponovo u 1/4 3*. Drugo 1/4 u nizu. Mozda je ovo bolji tandem nego Kolaric/Klasnic. Videcemo, u svakom slucaju mislim da se ovog puta mogu potajno nadati olimpijskim igrama. Na turniru su pobedili Cileance koju su bili na OI (33 na srl).

 

Za dva turnira su skupili 720 bodova (mozda i vise ako prodju u sf) (bice 102. na srl ako ispadnu sada), a Kolaric/Klasic su za godinu dana skupili 1060.

 

Pobedili :yikes: Gubili su -3 u drugom i dobili 22:20, treci lagano :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...