website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, Майкл said:

Kako je ovo olimpijski sport? Ovo je smešno :d

 

Evo sad sam napisao Dani u poruci hahah. Komedija sport, skakucu nesto i kao ako padne neki udarac padne. Nidje veze sto bi se reklo :lol: Ja se nadam da ce ih oterati sa OI posle Japana.

 

A najveca mana su sto je sve u rukama sudija, oni ako odluce da ces da izgubis onda ces da izgubis koliko god dobar bio. Korupica veca nego u boksu :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

 

Evo sad sam napisao Dani u poruci hahah. Komedija sport, skakucu nesto i kao ako padne neki udarac padne. Nidje veze sto bi se reklo :lol: Ja se nadam da ce ih oterati sa OI posle Japana.

 

Pa hajde to, ali što glavni sudija prati ceo meč iz jednog ugla, reaguje par sekundi posle, ne računa se svaki udarac u glavu iako su isti, strašno :d

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Майкл said:

 

Pa hajde to, ali što glavni sudija prati ceo meč iz jednog ugla, reaguje par sekundi posle, ne računa se svaki udarac u glavu iako su isti, strašno :d

 

Apsolutno. Meni uopste nije jasno kako oni odlucuju koji je udrac u glavu ok a koji nije kad su potpuno isto, ali potpuno :lol: Pre 2s bio ispravan, sad nije :d Mislio sam da je boks najgori sport sto se tice korupcije, ali ovi su sve zajebali

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Takvondisti razocarali bas, ne znam sta se desilo ali je ovo bas lose!!

Andrea je osvojila zlato a Marica Poerisic srebro na juniorskom turniru!!

 

Pa ja ne znam sta si ti ocekivao? Od koga medalju, od Fejzica mozda? :d Realno je bilo da samo Vanja, Tijana i Milica osvoje medalje, sve ostalo je naucna fantastika.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Pa ja ne znam sta si ti ocekivao? Od koga medalju, od Fejzica mozda? :d Realno je bilo da samo Vanja, Tijana i Milica osvoje medalje, sve ostalo je naucna fantastika.

Ne znam zasto nisu poslali Serdju i onu drugu devojku i njenog brata!! Ovo je bilo bas smesno, najgori rezultat na nekom prvenstvu ako se iskupe na SP bice oprosteno!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam zasto nisu poslali Serdju i onu drugu devojku i njenog brata!! Ovo je bilo bas smesno, najgori rezultat na nekom prvenstvu ako se iskupe na SP bice oprosteno!!

 

Pa i nije bas najgori, bilo je mnogo gorih ne pratis ti dugo tekvondo :d A nisu mogli da ih vode zato sto su tim prijavili odavno, naknadno su mogli da se prijave samo takmicari koji su osvojili medalje na president kupu, a Nadica je isla ali se nije bas proslavila.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...