website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, dareza said:

 

Apsolutno. Meni uopste nije jasno kako oni odlucuju koji je udrac u glavu ok a koji nije kad su potpuno isto, ali potpuno :lol: Pre 2s bio ispravan, sad nije :d Mislio sam da je boks najgori sport sto se tice korupcije, ali ovi su sve zajebali

 

što je najjače nije ni takmičarima jasno. pričali su mi da su u brdo situacija za neke baš opasne udarce dobijali bodove a da su bili kažnjavani čak diskvalifikovani za bukvalno ništa. 

Link to comment
Share on other sites

Karate je bruka od sporta. Trenirao sam ga pa znam. Em sto je tezak i nezanimljiv za pracenje,em sto u poredjenju sa ostalim borilackim zaista nema sta da ponudi. Ali sam se nadao da ce nam donijeti uspjeha. Nista ni od toga...

Za tekvondo nemam rijeci. Tuga. Ne znam,koliko god Galeb dobro radio evo ovdje se najbolje vidjelo koliko mozemo. A to je jedno do 2 mjesta na OI. Sve preko toga bi bio uspjeh. Sa Daretom se slazem,koga je Vanja ubijedila u kvalitet...ne moze jedna medalja da znaci da je neko kvalitet. Samo kontinuitet. I Ana Bajic je zablistala na SP a od tada? Sve u svemu nije sjajno ni u karateu ni u tekvondou. Mada je za OI svakako jos rano pricati

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Nista to ne valja. Imao sam utisak da smo mnogo bolji al ovo je realan pokazatelj.

ne vec su najbolji dok su mladi :d

 

edit: bas bas mladi :d

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...