website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

6 hours ago, dareza said:

Jeste oprostila sam se, ali oprostila se i Dajana Butulija u Beogradu u Hali sporova pa eto je... Ista Dajana protiv koje nemam ništa, za koju je Marina govorila svašta ali udala je sestru za Marininog brata i uvek bila dobar i poslušan taster pa eto možda razloga. 

------

 

HAHAHAIAHA ja ne gotivim Butuliju uopste, ali ovo sto je Milica rekla sada je dno, jadno. Teska kompleksasica.

 

Može tako neko napisati i za nju da je bila deo reprezentacije jer je njena sestra bila ljubavnica predsednika Saveza :lol:

 

Odvratno ponašanje...

 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Možete da volite li ne volite Milicu Dabović posle napada na Marinu, ali sigurno zna nesto vise sto se u javnosti ne vidi i ne cuje. U svakom slucaju, svaka cast devojkama na ovom uspehu i zelim im svu srecu u daljem takmicenju.

Edited by Janakis
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Janakis said:

Možete da volite li ne volite Milicu Dabović posle napada na Marinu, ali sigurno zna nesto vise sto se u javnosti ne vidi i ne cuje. U svakom slucaju, svaka cast devojkama na ovom uspehu i zelim im svu srecu u daljem takmicenju.

 

Postoje trenuci kada i šta se iznosi u javnost, kada ima smisla, a kada je podlo. Nešto treba da ostane u svlačionici.

Link to comment
Share on other sites

Bas su me obradovale pobede Kecmana i Jorovic. Za Krajinovica nemam komentar, ali mozda i ocekivno. Isti slucaj kao za Lajovica. Mislim da ce i Djere izgubiti odmah.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, dareza said:

Bas su me obradovale pobede Kecmana i Jorovic. Za Krajinovica nemam komentar, ali mozda i ocekivno. Isti slucaj kao za Lajovica. Mislim da ce i Djere izgubiti odmah.

Jorovic je bila dobra, ipak je 100 pozicija bolja.

Ali zenski tenis...Zidansek - Busar...sramota

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

On 01/07/2019 at 16:50, DaniSRB said:

bila je na jednoj utakmici, slikala se s Anom za instagram

 

Bila je na svim utakmicama koliko znam. Ženska sujeta jbg :p

 

Što se Nedovića tiče, njegov izostanak i nije veliko iznenađenje. Imao je lošu sezonu, priličan deo povređen, nikad nije našao pravu formu, konkurencija ne bekovima je ogromna, pogotovo imajući u vidu da je po izjavama selektora, Milosavljević skoro pa siguran putnik. Onda tu nema mesta za njega. 

 

Sa druge strane izostanak Kalinića iako ne dramatičan koliko se u našoj javnosti predstavlja jeste prilično iznenađenje i za njega bi moralo biti mesta u 12. Koji su razlozi, nadam se da će Đorđević reći. To što je onanisao ne bi trebalo da ima ikakve veze niti one njegove izjave i tviter rantovi. Najrealnije deluje da ima sukob sa nekim u ekipi. Ali videćemo. Ili možda nećemo nikad :D

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nenad said:

 

Bila je na svim utakmicama koliko znam. Ženska sujeta jbg :p

 

Što se Nedovića tiče, njegov izostanak i nije veliko iznenađenje. Imao je lošu sezonu, priličan deo povređen, nikad nije našao pravu formu, konkurencija ne bekovima je ogromna, pogotovo imajući u vidu da je po izjavama selektora, Milosavljević skoro pa siguran putnik. Onda tu nema mesta za njega. 

 

Sa druge strane izostanak Kalinića iako ne dramatičan koliko se u našoj javnosti predstavlja jeste prilično iznenađenje i za njega bi moralo biti mesta u 12. Koji su razlozi, nadam se da će Đorđević reći. To što je onanisao ne bi trebalo da ima ikakve veze niti one njegove izjave i tviter rantovi. Najrealnije deluje da ima sukob sa nekim u ekipi. Ali videćemo. Ili možda nećemo nikad :D

Pa ima sa Macvanom ali vec su igrali zajedno, tako da je moguce da je nesto drugo

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Janakis said:

Možete da volite li ne volite Milicu Dabović posle napada na Marinu, ali sigurno zna nesto vise sto se u javnosti ne vidi i ne cuje. U svakom slucaju, svaka cast devojkama na ovom uspehu i zelim im svu srecu u daljem takmicenju.

los tajming :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...