website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

20 hours ago, nenad said:

 

Ne vidim što se za Bjelicu ne zna. On je tu maltene bio siguran, jedino neki opasan run Minesote za plejof je mogao da znači pitanje ili da Minesota baš insistira da ostane na leto mada i oni kontaju verovatno da su OI bolja varijanta od neke letnje lige ili čega već. Ili ne daj Bože neka povreda. Tako da je Bjelica siguran koliko su sigurni i Teodosić i ekipa koja igra u Evropi.

 

Jokić je izgleda sada takođe u toj grupi. Što se Bobija tiče ovo je očekivano, pisao sam dosta o tome već, Bobi je slobodni agent, slobodna agencija kako se zove u suštini tamo taj prelazni rok počinje 1.7. ali postoji moratorijum da igrači do tada u suštini i ne smeju da se sastaju sa timovima i slično. Od prvog mogu da počnu da sastanče ali čak i da se prvog dogovore ugovor može biti potpisan tek tamo posle desetak dana. Tako da je ono što je potpuno sigurno i ako dođe na pripreme reprezentacije morao bi da se vrati u Ameriku na samo par dana pred početak kvalifikacionog turnira. Ako propusti turnir pitanje je i da li će Đorđević uopšte hteti da ga zove za Rio ako se plasiramo jer bi morao nekog drugog da izbaci koji je učestvovao u plasmanu za Rio. Videćemo još šta će tu biti, problem je i to što bez obzira što Bobi nije bitan član rotacije u Spursima i verovatno neće ni igrati mnogo mečeva u plejofu, SA će verovatno do finala zapada a možda i do konačnog finala koje se znači može odužiti duboko u jun mesec.

 

Bobi ako bude hteo da igra bice u Riu sigurno, mislis da ce pre na spisku da bude Kuzmic i Stimac nego Marjanovic???:lol: Mislim da trenutno pored Raduljice i Marjanovica nemamo neke jace centre;)

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

 

Bobi ako bude hteo da igra bice u Riu sigurno, mislis da ce pre na spisku da bude Kuzmic i Stimac nego Marjanovic???:lol: Mislim da trenutno pored Raduljice i Marjanovica nemamo neke jace centre;)

 

Ne bih se ja baš zajebavao sa Đorđevićevim osećajem za pravičnost, on je skroz u tom fazonu. A ako mene pitaš, Raduljica nije ozbiljan centar. On je igrač koji prosperira od jake pnr igre u napadu sa dobrim plejom kao što je Teo ili od prilično slabe konkurencije u EL i generalno na toj poziciji, ali je odbrambeno loš koliko god može da se bude loš na tom nivou košarke i kada se pojavi ozbiljniji centar u recimo vidu Valančiuanasa nema ga nigde. Tako da bi Bobi i Jokić morali da dele minute na 5, ali znajući Saleta i njegovu opčinjenost Raduljicom bojim se da ćemo pre gledati Jokića na 4.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, dareza said:

Ja se realno za odbojku mnogo vise plasim nego za kosarku, Em je liga slaba,em su nam generacije sve slabije i slabije. Mislim na musku odbojku,sa zenskom je potpuno druacije. Liga je mislim cak i jaca,bar zabeleze neku pobedu u LS.

Tek ćemo mi imati problema sa muškom odbojkom.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

ne pamtim kad smo neku jacu reprezentaciju dobili 5-1 :d

Baš nikada. Island nije uopšte loš. Nisu nivo Švedske ali su ipak dobri, E sad, ovo je, koliko znam tek drugi put u istoriji, daneki naš ženski tim ode na veliko takmičenje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Baš nikada. Island nije uopšte loš. Nisu nivo Švedske ali su ipak dobri, E sad, ovo je, koliko znam tek drugi put u istoriji, daneki naš ženski tim ode na veliko takmičenje.

da, posle 4 godine :d

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...