website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Meni Jovana na momente deluje fenomenalno a onda kao i vecina nasih tenisera krene sa losim rezultatima, kraj sezone koliko se secam joj je bio dobar:) 

 

I ćorava koka zrno ubode, znaš kako kažu... :lol: Ne kažem da je loša teniserka, jednostavno nema kvalitet za top 100.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

I ćorava koka zrno ubode, znaš kako kažu... :lol: Ne kažem da je loša teniserka, jednostavno nema kvalitet za top 100.

Meni ona nista gora nije od Bojane i Lajovica a oboje su top100:p Uz jednog dobrog trenera i malo srece sve ce doci na svoje:d 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Meni ona nista gora nije od Bojane i Lajovica a oboje su top100:p Uz jednog dobrog trenera i malo srece sve ce doci na svoje:d 

 

Bojana je mogla biti izuzetna teniserka, to njen CH #32 i dokazuje, ali su je otac i povrede uništili. Imaće ona još šansi da se vrati, ali je imala već par šansi koje je ispustila, pričam o AO 2013. pre svega.

 

Dušan je jako vredan dečko i to se isplati. Jovani su preči slava i novac, od same igre, to je problem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Майкл said:

 

Bojana je mogla biti izuzetna teniserka, to njen CH #32 i dokazuje, ali su je otac i povrede uništili. Imaće ona još šansi da se vrati, ali je imala već par šansi koje je ispustila, pričam o AO 2013. pre svega.

 

Dušan je jako vredan dečko i to se isplati. Jovani su preči slava i novac, od same igre, to je problem.

Slazem se sto se Bojane tice, valjda ce u braku imati vecu slobodu:dSta se desava sa Jankom, nikako da se vreti na teren opet???:mumble:

Link to comment
Share on other sites

On 4/2/2016 at 2:26 AM, Jesse_Pinkman) said:

Slazem se sto se Bojane tice, valjda ce u braku imati vecu slobodu:dSta se desava sa Jankom, nikako da se vreti na teren opet???:mumble:

 

On ne bi trebalo ni da pokušava, biće samo gubljenje vremena :dunno: 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nenad said:

Jel znate da su braća Filipović diksvalifikovani na državnom prvenstvu pre 10og kilometra? :d

 Hahaha to sam video, da li mozemo bar jednog Filipovica da zamenimo za neku devojku u brzom hodanju svakako nece da zavrse trku:lol::wacko: 

Inace Divac je izjavio da cemo imati preko 100 sportista u Riu, ja verujem da mozemo da imamo preko 100 zato sto sam optimistican ali sve vise mi deluje da ce oni da prihvate neku B normu i pozivnicu, posle brace Filipovica cak mi i Najdanovska ne bi smetala mada ona jos nema B normu:lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...