website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

On 8.4.2016. at 10:21 PM, dareza said:

Uopste mi se ne svidja ovo sto sam video sada kad je Caba plivao. na 25m do kraja je samo stao i dopilivao do kraja,a imao je ritam za trku ispod 1:00. Samo se nadam da nije opasno,ako jeste,ode sve u propast.:facepalm:

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.297.html:600086-Siladji-lakse-povredjen-Nije-doslo-do-pucanja-misica

 

I dalje ima nade za stafetu. Naravno ako Arkadi bude bio na EP.

Link to comment
Share on other sites

Dosadašnji rezultati stonotenisera:

 

Andrea Todorović - PESOTSKA Margaryta 2:4 

ERDELJI Anamaria -  ZAVITSANOU Georgia 4:1

Feher još nije igrala

 

JEVTOVIC Marko -  WANG Zengyi 0:4

                              - PAPAGEORGIOU Konstantinos 0:4

PETO Zsolt - GORAK Daniel 4:3

 KARAKASEVIC Aleksandar-  MENGE Gencay 4:3

 

Edited by Dejo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thepharoah said:

Hi from where can i get the design for the flag in the opening post of the national thread ? 

contact Sindo to send you :d

or just open thread, i belive he or some of moderators will add it

Link to comment
Share on other sites

Stefan Basta i Lazar Kolarić, ostvarili su još jedan sjajan rezultat, pa će, posle “Katar Opena 2016.” igrati i u glavnom žrebu “Sjamen Opena 2016.” u Kini. Basta i Kolarić (13. nosioci u kvalifikacijama) su, rano jutros po našem vremenu, u 1. kolu kvalifikacija pobedili Murakamija i Šimicua iz Japana (20. nosioci) sa 2:0, po setovima 21:13 i 21:18, posle 36 minuta igre, a zatim su u 2. kolu savladali favorizovane Norvežane, Hordvika i Uskena (4. nosioci) sa 2:0, po setovima 21:16 i 21:17, posle 37 minuta igre. Basta i Kolarić će danas saznati rivale u grupi, a mečevi će se igrati u sredu i četvrtak, 13. i 14. aprila.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikolaB said:

Na engleskoj vikipediji stoji da imamo 10 atletičara, a da je najnoviji član olimpijskog tima maratonac Anđelko Rističević?

atletski savez je priznao tu kvotu..ali ne znam za OKS. Oni prihvataju samo A norme.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...