website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

22 minutes ago, ChandlerMne said:

Davno se reklo - sto lose pocne vrijeme ne ispravi. 

Sve su prilike da cemo sa SP uzeti 0 kvota. I dobar je daretov plan. Ne zelim da cujem za njih. Jos su gori nego ranije. Ostavke!

mnogi od njih imaju kvalitet za visoke rezultate, ali samopouzdanje za Evropska prvenstva i Svetske kupove

 

Ivana Maksimovic se ne desava cesto :d

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DaniSRB said:

mnogi od njih imaju kvalitet za visoke rezultate, ali samopouzdanje za Evropska prvenstva i Svetske kupove

 

Ivana Maksimovic se ne desava cesto :d

Totalni fijasko od 2012. Znali smo da nije kao tada ali nevezano za SP,sve smo slabiji. I niko da je dobar u kontinuitetu. Zorana pred Rio uzas a sad najbolja. Ivana nigdje. Damir uglavnom solidan ali samo to. Ivane i Andrije nema. Milutin i Sebic kao i Bobana naprosto nisu dobri za medalju. A sad Malicka,Lazar,skroz neiskusni. Ne znam...sam sastav ne ulijeva povjerenje. Sto se mene tice SP je ad acta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Totalni fijasko od 2012. Znali smo da nije kao tada ali nevezano za SP,sve smo slabiji. I niko da je dobar u kontinuitetu. Zorana pred Rio uzas a sad najbolja. Ivana nigdje. Damir uglavnom solidan ali samo to. Ivane i Andrije nema. Milutin i Sebic kao i Bobana naprosto nisu dobri za medalju. A sad Malicka,Lazar,skroz neiskusni. Ne znam...sam sastav ne ulijeva povjerenje. Sto se mene tice SP je ad acta.

Ivana je trudna :d

 

to nam je sto nam je, jbg

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Znam.:)

Stalno kazem sebi da se ne nerviram i opet to radim. Neka ovi iz SSS odgovore na pitanja,ako im ih iko ikad postavi.

ma ko ce?

ovo nikog ni ne zanima, niti neko zna da se sp odrzava osim nas zaludjenika

ja mislim da vecina ljudi misli da je tu neka Jasna koja osvaja medalje :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...