website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

20 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Stvarno steta, nadam se da ce se ovo resiti jer Borko stvarno moze do norme!!

ja iskreno vise verujem Borku, da je njima cilj rezultat potrudili bi se da najbolji takmicar nastupa i da rese nesuglasice, ovako ih bas briga

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DaniSRB said:

ja iskreno vise verujem Borku, da je njima cilj rezultat potrudili bi se da najbolji takmicar nastupa i da rese nesuglasice, ovako ih bas briga

U pravu si. Ako se tako lose odnose ka najboljim...

Sjutra su neolimpijske?

Zasto nasi nisu poslali jos nekog sem Zorane i Bobane u danasnjoj disciplini? Bas uzasan izbor. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

U pravu si. Ako se tako lose odnose ka najboljim...

Sjutra su neolimpijske?

Zasto nasi nisu poslali jos nekog sem Zorane i Bobane u danasnjoj disciplini? Bas uzasan izbor. 

koga kad su svi dosta slabi :d

 

Gde su strelci iz CG? Zar nije u Baru ili gde vec otvoreno lepo streliste za treninge

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DaniSRB said:

ja iskreno vise verujem Borku, da je njima cilj rezultat potrudili bi se da najbolji takmicar nastupa i da rese nesuglasice, ovako ih bas briga

Pa i ja verujem Borku!! Sto posto je bilo zaljenje na uslove triniranja ili sta vec ili na vlast:lol:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

koga kad su svi dosta slabi :d

 

Gde su strelci iz CG? Zar nije u Baru ili gde vec otvoreno lepo streliste za treninge

Da,mada su opet u danasnjoj neolimpijskoj ugurali i Mikeca,Grgica i Petrova. Nazalost,izbacivanjem disciplina smo ostali osakaceni. Jer ce gurati puskom umjesto 2+2 (4 razlicita strijelca) da Stevan ili Sebic gadjaju obije. Mada sto se kvota tice vec smo zavrsili muski i djelimicno zenski pistolj.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Da,mada su opet u danasnjoj neolimpijskoj ugurali i Mikeca,Grgica i Petrova. Nazalost,izbacivanjem disciplina smo ostali osakaceni. Jer ce gurati puskom umjesto 2+2 (4 razlicita strijelca) da Stevan ili Sebic gadjaju obije. Mada sto se kvota tice vec smo zavrsili muski i djelimicno zenski pistolj.

Petrov ima neke solidne rezultate, pa eto za timsku medalju da se bore :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...