website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, dareza said:

libera: Ivan Kostić i Nikola Rosić
srednjaci: Srećko Lisinac, Marko Podraščanin, Petar Krsmanović i Aleksandar Okolić
korektori: Dražen Luburic i Aleksandar Atanasijević
primači: Nemanja Petrić, Uroš Kovačević, Milan Katić Katić i Marko Ivović.

 

Malo su oni ovo pomesali haha. Kostic je tenicar a ne libero :d Dakle Kostic i Jovovic su tehnicari. A drugi libero Majstorovic.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/zorana-arunovic-o-olimpijskoj-normi-izuzetno-sam-srecna-bila-sam-na-rubu-ispadanja/770mpxf

Koliko mi je drago zbog Zorane, stvarno je veliki sportista i nadam se da ce ove OI osvojiti medalju koju zasluzuje!!:fingers:

Strasno mi je kada citam komentare na B92, pljuvanje po strelcima i kako je ovo nebitno takmicenje i nebitan sport!!:redcard: Ne znam kako nikada moj komentar ne odobre a ovakve bljuvotine odobre:spank:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/zorana-arunovic-o-olimpijskoj-normi-izuzetno-sam-srecna-bila-sam-na-rubu-ispadanja/770mpxf

Koliko mi je drago zbog Zorane, stvarno je veliki sportista i nadam se da ce ove OI osvojiti medalju koju zasluzuje!!:fingers:

Strasno mi je kada citam komentare na B92, pljuvanje po strelcima i kako je ovo nebitno takmicenje i nebitan sport!!:redcard: Ne znam kako nikada moj komentar ne odobre a ovakve bljuvotine odobre:spank:

eh, izgleda da su jedna grupacija ljudi, a zna se i koja preuzela sve medije, i non stop pravi medijski pin jednog totalnog bezumlja :(

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DaniSRB said:

eh, izgleda da su jedna grupacija ljudi, a zna se i koja preuzela sve medije, i non stop pravi medijski pin jednog totalnog bezumlja :(

Meni je to strasno, ne razumem svrhu takvog komentara i tog debila koji odobri takav komentar!! Zato i propadamo jer nam takvi vode i drzavu!!!

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Meni je to strasno, ne razumem svrhu takvog komentara i tog debila koji odobri takav komentar!! Zato i propadamo jer nam takvi vode i drzavu!!!

 

sve se radi da se ubije nada u narodu da nas spreme za ono sto ne sme biti :facepalm:

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

 

Norma za seniorsko sp 2017 je bila 3:36

Link to comment
Share on other sites

Ma dokle ćete se čuditi? :lol: Ljudi su takvi bili oduvek, samo danas više njih ima priliku da to mišljenje iznese relativno javno, kroz komentare na raznim portalima.

 

Medalje doživljavamo kao pobedu Davida nad Golijatom i svetskim poretkom, a poraze kao zavere, izdaju i nacionalnu katastrofu. Jednostavno - patologija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...