website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Jedino mi je krivo za Milutina imao je u najtezem stojecem stavu odlicnih 387 steta sto je jako los bio u klececem stavu i zbog toga ostao bez kvalifikacija ali dobro. 

 

imamo bar jednu medalju i za 0.1 krug smo ostali bez jos jedne tako da nije toliko crno. 2014 nismo bili ni blizu medalje, a ni u Riju.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, dareza said:

I ja se uopste ne brinem za kvote u streljastvu posto znam da ce ih biti bar 6 na kraju

Nije neki uspjeh racunajuci broj iz Rija. Mada ako je njima nebitan broj onda ok. 

Da objasnim,medalju niko ne moze da obeca,ni u kom sportu. Rekao sam,zasto bi se sad od Zorane ocekivalo nesto posebno na OI? Jeste sad najbolja ali ne znaci da ce biti i u Tokiju. Mijenja se forma nazalost i unutar sezone a ne za 2 godine. Treba nam sto vise kvota da bi imali sto vise sansi za medalju. Svakoj naciji je bitno da ima sto vise predstavnika osim Srbiji. :(

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, ChandlerMne said:

Nije neki uspjeh racunajuci broj iz Rija. Mada ako je njima nebitan broj onda ok. 

Da objasnim,medalju niko ne moze da obeca,ni u kom sportu. Rekao sam,zasto bi se sad od Zorane ocekivalo nesto posebno na OI? Jeste sad najbolja ali ne znaci da ce biti i u Tokiju. Mijenja se forma nazalost i unutar sezone a ne za 2 godine. Treba nam sto vise kvota da bi imali sto vise sansi za medalju. Svakoj naciji je bitno da ima sto vise predstavnika osim Srbiji. :(

svima ce nam biti drago ako bude sta vise, ali koliko su dobri, toliko ce ih biti

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ChandlerMne said:

Za sad 1:1 protiv Makedonije. Ako ovo kiksamo mozemo ozbiljno da ugrozimo EP a samim.tim i OI.

 

Daj Boze da ne pobede i nadam se da ce izgubiti od Rusije. Ja ne znam kako mozete da podrzavate fudbalski tim posle svih skandala.

Link to comment
Share on other sites

Taj savez zasluzuje sve najgore i ja necu navijati niti pratiti fudbal dok se nesto ne promeni. Luka Milivojevic koji je kapiten jednog kluba u premijer ligi nema mestu u timu a nekii tamo nebitnjakovici su tu, mi vise nemamo o cemu da pricamo + verujem mu od a do š za sve ono sto je rekao pre neki dan.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...