website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, ChandlerMne said:

Sta je od realokacija bilo na raspolaganju?

 

Ja kapiram da je bilo dosta jer su mnoge zemlje odustale i vratile kvotu. Npr u dizanju tegova jedna nasa devojcica je na EP bila 4 i za 1kg ostala bez medalje u trzaju i ona je vrv dobila poziv.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, ChandlerMne said:

Stasa Gejo 38. 

Macvan pokidao ligamente.

 

u leadu 38. tek treba da dodje bolder.

 

pa zar Macvan nije pokidao ligamente jos prosle godine? to je stara vest.

 

edit: aha vidim opet je..

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Opet. :(

Mislio sam da je bolja. Mada se slabo razumijem u ovo

 

Ona je lead i brzo penjanje tek skoro pocela da trenira zbog OI  zato sto je tamo kombinacija od tri discipline i nije ovo tako los rezultat, a bolder trenira ceo ziv i to joj je glavna disciplina u kojoj je zvanicna evropska sampionka. 

Link to comment
Share on other sites

Sad citao neki intervju sa Vajsom koji je dao pre SP i rekao da je Jovana spremnija nego ikada i da misli da ce biti u top 20 na SP i covek nije slagao. Danas je imala peh na startu trke i mnogo je energije izgubila da se vrati napred ali je uspela da zavrsi kao 22. i rekao je da ce sada ceo tim valjda ici u Tursku da skupi bodove tamo na nekim trkama + imamo dve trke kuci valjda i to je to za ovu godinu. A ja mislim da kvota tu uopste nije upitna imamo tri devojke koje mogu da osvoje poene i bice ok.

Link to comment
Share on other sites

A u tekvondu ceo tim preskace GP u Tajpehu :facepalm:A rece mi Dani da opet neke skandal drma tu federaciju. Muljatori. Ja od kad sam poceo da pratim tekvondo od tipa 2010 nista se nije promenilo malo malo pa skadal, a to je sport koji nam je doneo dve OI medalje....................

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

Sad citao neki intervju sa Vajsom koji je dao pre SP i rekao da je Jovana spremnija nego ikada i da misli da ce biti u top 20 na SP i covek nije slagao. Danas je imala peh na startu trke i mnogo je energije izgubila da se vrati napred ali je uspela da zavrsi kao 22. i rekao je da ce sada ceo tim valjda ici u Tursku da skupi bodove tamo na nekim trkama + imamo dve trke kuci valjda i to je to za ovu godinu. A ja mislim da kvota tu uopste nije upitna imamo tri devojke koje mogu da osvoje poene i bice ok.

Pretpostavka da su sanse za 2 kvotu 0%?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

A u tekvondu ceo tim preskace GP u Tajpehu :facepalm:A rece mi Dani da opet neke skandal drma tu federaciju. Muljatori. Ja od kad sam poceo da pratim tekvondo od tipa 2010 nista se nije promenilo malo malo pa skadal, a to je sport koji nam je doneo dve OI medalje....................

Lose rade,jedino ih jos Jovic vadi.

Jedan od saveza koji se kao i streljacki,veslacki i jos par vec pomirio sa 1 do 2 kvote i to je to. I bez skandala ne vjerujem da bi previse forsirali. Milica kao sigurna i jos 1 cura i to je to. A 2012 je izgledalo da bi u buducnosti mogli da imamo 4+4.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ChandlerMne said:

Lose rade,jedino ih jos Jovic vadi.

Jedan od saveza koji se kao i streljacki,veslacki i jos par vec pomirio sa 1 do 2 kvote i to je to. I bez skandala ne vjerujem da bi previse forsirali. Milica kao sigurna i jos 1 cura i to je to. A 2012 je izgledalo da bi u buducnosti mogli da imamo 4+4.

 

Pretera ga sad sa 4+4 :lol: Nikada mi nismo imali kapacitet za tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...