website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

Just now, Duki1994 said:

Aha koliko sam skuzio dijele jednu pozivnicu jer je Francuskinja osigurala, da mogla bi Jelic zbog proslih olimpijskih

Ne, nema pozivnica, sve ide preko kvalifikacija ili renking. 
 

uskoro je kvalifikacijski turnir za Oceaniju, tamo se dijeli jedna kvota. Ali mora nastupiti najmanje 4 po kategoriji, sto tamo nije bas sigurno. Vidjet ćemo. 
ako ih bude samo 3, kvota se vraća i ide idućoj u renkingu. U F+67 to bi bila Jelić. 
 

jedino sto me brine sto se Jelić prebacila u F67, nadam se da nije problem. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Duki1994 said:

A tko onda uzima mjesto od francuskinje koja je uzela.po rankingu kvotu? 

Ta kvota ide u Tzv. Tripartite invitation, ali izgleda nema kandidata koji ispunjavaju kriterije, pa je dodijeljena Njemici Brandl, koja je mjesto ispred Jelić. 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, prso1000 said:

Bit će sada svega u savezu zbog nominacije Pole, mogao bi Tomas i pasti pogotovo ako se ne osvoji medalja u Parizu. 
 

On i Jelić nisu vise u dobrim odnosima. 
 

Pa je, kvalifikacije su nam podbacaj, 4 kvote su trebale biti minimum. Ovisi sad o Igrama. Tesko ce netko zlato uzeti, a za medalju po meni imaju sansu i Sapina i Golubic.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, crolympics said:

Pa je, kvalifikacije su nam podbacaj, 4 kvote su trebale biti minimum. Ovisi sad o Igrama. Tesko ce netko zlato uzeti, a za medalju po meni imaju sansu i Sapina i Golubic.

Mislim da će sve zavisiti o ždrijebu. 
Svi troje mogu do medalje ako imaju dobar zdrijeb. Ima još i repesaz. 
 

ali isto tako mogu svi izgubit u prvom kolu. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, prso1000 said:

Ne, nema pozivnica, sve ide preko kvalifikacija ili renking. 
 

uskoro je kvalifikacijski turnir za Oceaniju, tamo se dijeli jedna kvota. Ali mora nastupiti najmanje 4 po kategoriji, sto tamo nije bas sigurno. Vidjet ćemo. 
ako ih bude samo 3, kvota se vraća i ide idućoj u renkingu. U F+67 to bi bila Jelić. 
 

jedino sto me brine sto se Jelić prebacila u F67, nadam se da nije problem. 

Izgleda da ima puno diskusije oko ovog pravila i da li vazi. Kaos. Ali vidjet ćemo. 
 

jedna interpretacija je kao gore, druga kaže da to pravilo sa min 4 borca vazi samo ako dodje do realokacija. Vidjet ćemo. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...