website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, NikolaB said:

To ne smatram dobrom idejom jer Ana možda nešto i može da napravi u singlu, a u dublu je očajna. Mada bi najidealnije bilo da Aleks igra sa Jorovićkom, njih dve bi grizle

 

Ana nije očajna u dublu, samo je to uvek gledala kao dodatni trening i zabavu, kao i Novak uostalom. 

 

Aleks ni sa Anom nema puno šansi da upadne, jedino ako dobiju pozivnicu, a kamoli s Ivanom.

 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Ja sam impresioniran Sanjinim povratkom u reprezentaciju. Ona opet ima magiju u rukama. Zaista ce me Zoki razocarati ako ne bude mesta za nju u 12. Mislim do sad inace nikad nije svojim odlukama, ali ajde da verujem da nece sad :lol::d

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Dizaži tegova osvojili drugo mjesto u Iranu.

A za boksera, pitanje je čak i koga profesionalca pozvati. Nešto ne vidim nijedno ubjedljivo ime.

Osvojili su drugo mesto bez Tomasa ja mislim:yes Jel se ovde skupljaju neki bodovi za OI listu?

Amela Terzic osvojila drugo mesto na mitingu sa vremenom 4.05,53, konacno vreme dostojno nje i njenog talenta:clap:Drzim palceve za novi LR na OI:d

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Osvojili su drugo mesto bez Tomasa ja mislim:yes Jel se ovde skupljaju neki bodovi za OI listu?

Amela Terzic osvojila drugo mesto na mitingu sa vremenom 4.05,53, konacno vreme dostojno nje i njenog talenta:clap:Drzim palceve za novi LR na OI:d

Nema tu nikakvih bodova. To je bilo takmicenje za individualnu kvotu, ali svi su daleko od toga. Jedino Tamas moze da dobije tu zelenu pozivnicu kao perspektivan mladi takmicar, ali ni oni jos uvek nisu sigurni za to. Oni veruju da ce predsednik federacije dodeliti taj poziv.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...