website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, DaniSRB said:

nema sanse on Bojanu da zameni :d

Sad mi je jos vise drago sto Tajland nije uzeo kvotu haha :d Prosto je neverovatno kako ne moze da ih dobijemo. Mi i sa najjacim timom ne znamo :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Sad mi je jos vise drago sto Tajland nije uzeo kvotu haha :d Prosto je neverovatno kako ne moze da ih dobijemo. Mi i sa najjacim timom ne znamo :d

izludjujeme njihovo strpljenje....nikad se ne predaju

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dareza said:

Bolje sto nisi samo bi se iznervirao. Zoki poludeo :lol: Kao da je zvanican neki mec. Sad mi je drago sto Tajland nije na OI. Jedina ekipa pored Kine sa kojom ne znamo da igramo. Ali dosta dobra partija ovog tima, bez velikih zvezda.

 

On se uvek tako ponaša. :d 

 

9 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Da se razumemo, ne kritikujem igracice, za njih sve pohvale:yes Ali Djuric ako zeli nesto da promeni a ne samo da nastavi ono sto je i Boskovic do sada radio, treba da pozove one najvaznije igracice;)

 

Šta može Đurić da promeni? Ona je nastavila 'dobru' tradiciju svog palog kolege. :lol: 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

A i realno ko da neko pored Maje ima sansu da zaigra. Nemamo mi nijedan lagan mec u grupi na oi, tako da nece biti prilike da se igra sa rezervnim timom.

 

Domaćini su, naravno, morali dobiti cakewalk grupicu. :lol: 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Майкл said:

Hukić nije dao zvaničnu izjavu, to su samo spekulacije nemačkih medija koliko sam ja shvatio, verovatno će samo promeniti kategoriju, lol.

Jeste bila zvanična izjava. Prvo je hteo da ide za Nemačku, ali oni u toj kategoriji već imaju Grafa. Ali kako sad stvari stoje od toga nema ništa pošto mu je glavni sponzor RTL, a OI će u Nemačkoj da prenosi ARD, a ovaj prema ugovoru ne sme da se pojavljuje na konkurentskim televizijama u zemlji.  I divi se Vučiću :lol:

 

http://sandzakhaber.net/nista-od-nastupa-hukica-na-olimpijskim-igrama/

 

Link to comment
Share on other sites

Nole rekao da neće nositi zastavu i ako ga izaberu, pošto je već to radio i neko drugi sada zaslužuje.

Moj glavni kandidat je Teo (naravno ako odu košarkaši), poslije njega Prlainović ili Filipović i Maja. U komentarima vidim da se spominje Ivana, za nju je rano, ona će nastupati na još OI, a ovi ostali teško..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...