website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Nisam skontao da li  VB, Finska i Turska moraju da obezbede ekipnu kvotu, ili samo jedan od njih, pa da Luka ide u Rio?

 

@Jesse_Pinkman)

Ti gori od Milorada Dodika. On za Tursku navija samo kad igra sa Albanijom, a za Bosnu samo kad igra s Turskom :lol:

Edited by NikolaB
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, NikolaB said:

http://zurnal.rs/miks/borilacki-sportovi/34935/profi-bokseri-na-igrama-u-riju

 

Eto, možda ipak budemo imali predstavnika i u boksu. Hukić je izjavljivao da bi nastupao za Srbiju ako dozvole profesionalcima učešće 

mislim da ne moze posto nastupa za Nemacku, a treba neko vreme da prodje

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, NikolaB said:

Nisam skontao da li  VB, Finska i Turska moraju da obezbede ekipnu kvotu, ili samo jedan od njih, pa da Luka ide u Rio?

 

@Jesse_Pinkman)

Ti gori od Milorada Dodika. On za Tursku navija samo kad igra sa Albanijom, a za Bosnu samo kad igra s Turskom :lol:

Hahahaha na spisak mogu da se dodaju i Amerika i nazovi Kosovo:lol:

Dovoljno je da jedna od njih osvoji timsku kvotu i Luka je na konju tj u Riu:d:yes

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Hahahaha na spisak mogu da se dodaju i Amerika i nazovi Kosovo:lol:

Dovoljno je da jedna od njih osvoji timsku kvotu i Luka je na konju tj u Riu:d:yes

ja sam pitala ovde sta ce biti ako GB dobije kvotu i rekli su da relokacija ide preko tog finalnog turnira, a ne kontinentalnog

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, NikolaB said:

http://zurnal.rs/miks/borilacki-sportovi/34935/profi-bokseri-na-igrama-u-riju

 

Eto, možda ipak budemo imali predstavnika i u boksu. Hukić je izjavljivao da bi nastupao za Srbiju ako dozvole profesionalcima učešće 

Bilo bi dobro da nastupa ali necu da se radujem unapred:d Mislim da i AIBA ima neka pravila kao i Fina, videcemo:fingers:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

ja sam pitala ovde sta ce biti ako GB dobije kvotu i rekli su da relokacija ide preko tog finalnog turnira, a ne kontinentalnog

Pa valjda ovi u savezu znaju, a i kada razmislis logicno je da kvota ide Luki a ne da se prebacuje na Kup:mumble:Posto je takmicenje u Turskoj, verujem da Turska ima sansu za timsku kvotu kao i Velika Britanija, mislim da je Finska slaba za timsku:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...