website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Tyronn Lue said:

Ko jos REALNO moze da ode, dopunite me: Novak, Ana, Jelena, Viktor i 95% Lajovic su sigurni, plus Krunic i Zimonjic verovatno - to je 7 tenisera. 12 kosarkasa. Sa ovih 83 to je 102.

Plus Salaski, Andjelko, Samac, Lendjer...?

Male sanse ima i Luka u strelicarstvu kao i Tatjana i Emir za koje ne verujem da ce uspeti da se vrate za mesec dana, mozda Marija Vucenovic i Milos Raovic sa malim sansama..:yes Za judo postoji jos neka sansa ako neko odbije kvotu, mada tesko!!

Link to comment
Share on other sites

Pročitao sam negde spisak Portorika za kvalifikacioni turnir, Barea je bio na spisku, još dva NBA igrača uz njega, izrazito neugodna ekipa. Moram da potražim neki zvaničan info da potvrdim. Ipak bi trebalo da budemo ubedljivi u BG ali ovaj tim je dosta jači nego što sam očekivao.

 

Edit. Verovatno sam prvo trebao da proverim pa onda da pišem, ali da na spisku od 24 igrača su Barea, Šabaz Nejpier i Moris Harkles. Barea je dosta bio povređen pred kraj sezone, ostaje da se vidi da li će se oporaviti, Nejpieru bi ovo bilo prvi put da igra za reprezentaciju, mada je on plej a tu je Portoriko sa Bareom i Arojom već dovoljno jak, dok je Harkles već učestvovao u akcijama reprezentacije. Arojo koji ima 36god je već potvrdio da će igrati, proveo je prošlu sezonu u Barseloni ali se i nije baš proslavio, mada i dalje može biti neugodan igrač kada uđe u seriju. Da sada ne zamaram imenima ostalih igrača koji takođe imaju solidne karijere iza sebe jer ne znači mnogo većini ali kažem dosta neugodan tim, pogotovo u jednoj utakmici ako uđu u šutersko ludilo. Sa pozitivne strane ne verujem da mogu da brane mnogo toga.

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Tyronn Lue said:

Cao drugari! Vidim lepo se zabavljate, pa sam resio da vam se pridruzim. Nadam se da me prihvatate... :d

 

Welcome na ovaj forum fanu. Želimo ti što manje nerviranja i što više uživanja

Link to comment
Share on other sites

Gledao sad fudbal. Glavni utisak su fenomenalni Rukavina i Tadić. Kolarov bolji kako neko ima da mu čuva leđa, ostali OK, ali mora bolje. VIdjećemo na šta će to ličiti kad dođu Ljajić i Matić..

Link to comment
Share on other sites

Hvala jos jednom na dobrodoslici. Naravno da sam dosao da uzivam i da se dopunjujemo sa zanimljivim informacijama. Za sad je bez stresa, a nadam se da nece biti nerviranja ni kada krene magija u Riu.

 

Da vam uzvratim sa lepom informacijom. Marija Vucenovic bacila 60,48! Jos malo! :thumbup:

 

http://www.firstcoastnews.com/mb/news/road-to-rio-marija-vucenovic/224940287

 

E jbg, ispala! 60.480 hitaca. Ameri i njihove nebitne statistike. Ja se odusevio pa i ne razmisljam... Sorry

Edited by Tyronn Lue
Link to comment
Share on other sites

U današnjoj Politici vezano za džudo pročitah i ovo:

 

Quote

Додатни начин за пут у Рио су континенталне ранг листе (за Европу 14 мушкараца и 11 женa), на основу континенталних квота, које још нису објављене, а тада ће знати да ли ће се Кукољу придружити још неко од наших такмичара, односно такмичарки…

 

Jel ima ko od naših šansu za neku od tih kvota?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...