website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

 

Важни датуми:

Такмичења
05.04. Рвање EQT
11.04. Дизање тегова Светски куп
11-12.04. Стони тенис WQT (mix)
25-28.04. Веслање EQR
26.04-28.04. Мачевање EQT
08-09.05. Кајак/кану EQ
09-12.05. Рвање WQT
11-19.05. Стрељаштво WQT
15-19.05. Стони тенис EQT
19-21.05. Веслање FQR
22.05.-23.06. Одбојка Светска лига
23.05.-03.06. Бокс WQT2
23.05.-09.06. Стрељаштво EQT
Закључења ренкинга и рокови за остварење норме
07.05. микс Стони тенис
18.06. сингл
09.06. Стрељаштво
10.06. Тенис
23.06. Џудо
23.06. Пливање
24.06. Одбојка
30.06. Атлетика

Могуће да ми је нешто промакло или да сам написао нешто где нећемо наступити или где немамо право наступа, па  слободно допуните или исправите.

За април је потврђено да учествујемо у рвању, дизању тегова и стоном тенису.

Рвање: Георги Тибилов (60), Виктор Немеш (77), Александар Комаров (87), Михаил Каџаја (97), Борис Петрушић (130);

Дизање тегова: Тамаш Кајдочи (+109);

Стони тенис: Изабела Лупулеску/Димитрије Левајац.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Oxymorons said:

Šta nam je sa dvojcem u veslanju, jel su oni odustali posle onog fijaska u Beogradu? Trebalo bi da budu među favoritima na kvalifikacijama, ako učestvuju...

Nisu, Vasic je povrijedjen ali bi trebalo da se oporavi do zavrsne regate.

Koliko znam, na regatu ide dvojac i skif (Pimenov). Ne znam tacno sta ce uraditi sa dubl skulom ali su veoma male sanse da formiraju posadu. 

Link to comment
Share on other sites

Uroš Nikolić pao na dopingu na SP. Taj rezultat ako se potvrdi se briše ali ostajemo na OI jer imamo 13. vreme i bez SP. Onda će biti potrebno naći zamenu Nikoliću. 

Link to comment
Share on other sites

Tibilov ima teskog protivnika. Basar je osvojio bronzu na SP 23, dosta nezgodan, brz, dobro se brani, zna da isprovocira. Mislim da je Tibilov bolji ali sa Turcima Rusi rade uglavnom teske meceve. 

Petrusic nema sanse.

Kadzaja ne bi trebalo da ima veliki problem da savlada Gastla.

Komarov je dobio ozbiljnog protivnika, Huklek je bas nezgodan borac, gledao sam ga u Tokiju, tu je zamalo osvojio medalju. Tehnicki je Komarov bolji ali ce morati da radi blizu maksimuma da potvrdi to.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ChandlerMne said:

Tibilov ima teskog protivnika. Basar je osvojio bronzu na SP 23, dosta nezgodan, brz, dobro se brani, zna da isprovocira. Mislim da je Tibilov bolji ali sa Turcima Rusi rade uglavnom teske meceve. 

Petrusic nema sanse.

Kadzaja ne bi trebalo da ima veliki problem da savlada Gastla.

Komarov je dobio ozbiljnog protivnika, Huklek je bas nezgodan borac, gledao sam ga u Tokiju, tu je zamalo osvojio medalju. Tehnicki je Komarov bolji ali ce morati da radi blizu maksimuma da potvrdi to.

Gde moze da se nadje ceo kostur zreba, meni deluje da nisu lose prosli

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Gde moze da se nadje ceo kostur zreba, meni deluje da nisu lose prosli

Pokusavam da pronadjem neki dokument sa detaljnim kosturom, za sada nista. 

Cim nadjem postavljam. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChandlerMne said:

Komarov je dobio ozbiljnog protivnika, Huklek je bas nezgodan borac, gledao sam ga u Tokiju, tu je zamalo osvojio medalju. Tehnicki je Komarov bolji ali ce morati da radi blizu maksimuma da potvrdi to.

Како то мислиш "замало освојио медаљу"? Рутинирао га је Зураб. Мислим, јесте полуфинале ОИ леп резултат, али је Хуклек ту био близу медаљи колико и ови што су испали у првој рунди. У принципу се слажем добар је борац, али мислим да не би требало да ту буде много проблема за Комарова.

Највише се прибојавам Бисултанова. Није имао неке резултате од пораза у финалу у Београду, али гледао сам га скоро на оном турниру у Данској, деловао је добро.

Тибилов баш није имао среће скоро сви фаворити су у његовом делу жреба, плус овај Башар који може да добије сваког и то у првој рунди.

 

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Gde moze da se nadje ceo kostur zreba, meni deluje da nisu lose prosli

https://arena.uww.org/weight-category/1eedaad3-a110-6ece-86c8-65c730caa373

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...