website statistics
Jump to content

Јесен и зима 2023/24. Road to Paris 2024


Майкл
 Share

Recommended Posts

Тешко је бити паметан, остала је само једна шанса, а то је категорија Надице Божанић.

 

Пар занимљивости са Лиге у џудоу:

- Богдан Величковић (рођен 2007.) победио шампиона државе Филипа Јовановића;

- Милица Николић победила Андреу Стојадинов;

- Јована Бунчић победила Теу Тинтор, трећи пут ове године;

- Кристина Нишавић поштено намучила Марицу Перишић, у пар наврата је била баш близу да баци;

- Багајев радио -81, рутински добио свих 5 борби, оно што нисам приметио до сад, јако је добар у партеру;

- Бојан Дошен победио Игора Врачара;

- Дарко Брашњовић победио Дошена (!), на казне, али је победио...

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, pedja789 said:

Тешко је бити паметан, остала је само једна шанса, а то је категорија Надице Божанић.

 

Пар занимљивости са Лиге у џудоу:

- Богдан Величковић (рођен 2007.) победио шампиона државе Филипа Јовановића;

- Милица Николић победила Андреу Стојадинов;

- Јована Бунчић победила Теу Тинтор, трећи пут ове године;

- Кристина Нишавић поштено намучила Марицу Перишић, у пар наврата је била баш близу да баци;

- Багајев радио -81, рутински добио свих 5 борби, оно што нисам приметио до сад, јако је добар у партеру;

- Бојан Дошен победио Игора Врачара;

- Дарко Брашњовић победио Дошена (!), на казне, али је победио...

Igor Vracar bi inace trebao da radi u + 100 kg? Je li to promijenio kategoriju za drzavno? 

Rukometasice su ucestvovale na pripremnom turniru za SP.

Jedna pobjeda, dva dosta teska poraza, pogotovo protiv Japana, pobijedile su nas 16 razlike. Protiv Spanije tek malo bolje. Sve u svemu, jasan signal sta se moze ocekivati na SP.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ChandlerMne said:

Igor Vracar bi inace trebao da radi u + 100 kg? Je li to promijenio kategoriju za drzavno?

Уствари је Дошен ван своје категорије, јер екипна такмичења немају -100, него је +90. Није неко изненађење да је изгубио од Дошена, ово је трећа година узастопно да губи од њега на истом такмичењу. Него сам ја очекивао (надао се) да је сазрео, па сам га видео као фаворита у том мечу. Иначе, освојио је скоро бронзу на U23 ЕП.

Једна занимљивост коју сам заборавио да напишем горе, за Тамиш су Лигу радиле 3 девојке које су целе године радиле рвање: Милица Секуловић, Јована Радивојевић и Маша Перовић. За прве две то и није чудно, јер су са џудоа дошле на рвање, али Маши је ово било прво џудо такмичење. А борила се против Јоване Бунчић и Тее Тинтор, па јој наступ није дуго трајао.

Завршила се и Лига у рвању (ГР). Они не раде преносе па то нисам гледао. Могао је да се деси сусрет Али - Виктор или Али - Мате у финалу, али су из Спартака ставили Алија у 82, док је Виктор радио 87, а Мате 77. А у ранијој фази такмичења кад су из Пролетера ставили Виктора у 82, Али је био у 77, док Мате није ни радио.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Odlicna vest, mozda popunimo i ostale kategorije:d

To bi bilo super, treba ici do kraja, mislim da imamo zaista sjajan tim. Nikad bolji, da kucnem u drvo. Rade punom parom svi, i u SS i u GR. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...