website statistics
Jump to content

Јесен и зима 2023/24. Road to Paris 2024


Майкл
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, ChandlerMne said:

Počelo EP u džudou. Odmah porazi Andree i Milice.

Милица се прописно обрукала, испала од кадеткиње. Штета за Андреу, лепо се отворио жреб, али џаба кад је слаба форма. Бунчић пружио две добре борбе, али жреб га није мазио... Ако ништа друго прекинуо је низ пораза, макар и овако (повреда противника).

Марица имала страшан наступ данас! Прво реванш за ону срамну дисквалификацију у Бакуу, па избацивање Сисик у четвртфиналу и сада реванш за пораз на СП против Балхаус у полуфиналу. За злато против Курбонмамадове, не сећам се да су се сретале до сад. Надам се да је остало снаге за финале, после полуфиналног маратона.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pedja789 said:

Милица се прописно обрукала, испала од кадеткиње. Штета за Андреу, лепо се отворио жреб, али џаба кад је слаба форма. Бунчић пружио две добре борбе, али жреб га није мазио... Ако ништа друго прекинуо је низ пораза, макар и овако (повреда противника).

Марица имала страшан наступ данас! Прво реванш за ону срамну дисквалификацију у Бакуу, па избацивање Сисик у четвртфиналу и сада реванш за пораз на СП против Балхаус у полуфиналу. За злато против Курбонмамадове, не сећам се да су се сретале до сад. Надам се да је остало снаге за финале, после полуфиналног маратона.

Steta za Buncica, dobar je bio u oba meca, nadam se da ce doci neki dobar rezultat jer mu malo fali do kvote!

Milica i Andrea bas lose

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Steta za Buncica, dobar je bio u oba meca, nadam se da ce doci neki dobar rezultat jer mu malo fali do kvote!

Ако буде ишао у Перт, верујем да може далеко, форма је у успону, биће носилац... а парадоксално, дели се исти број бодова као и на ЕП.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, pedja789 said:

Милица се прописно обрукала, испала од кадеткиње. Штета за Андреу, лепо се отворио жреб, али џаба кад је слаба форма. Бунчић пружио две добре борбе, али жреб га није мазио... Ако ништа друго прекинуо је низ пораза, макар и овако (повреда противника).

Марица имала страшан наступ данас! Прво реванш за ону срамну дисквалификацију у Бакуу, па избацивање Сисик у четвртфиналу и сада реванш за пораз на СП против Балхаус у полуфиналу. За злато против Курбонмамадове, не сећам се да су се сретале до сад. Надам се да је остало снаге за финале, после полуфиналног маратона.

Odlicna Marica, bez greske. Nadam se da ce zaokruziti EP jos jednim dobrim izdanjem. Najvise sam se plasio Sizik. Mada je i Lodza odlicna. 

Ovaj Rus koji je izbacio Vazu me bas iznenadio, na listi je bas nisko. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Ovaj Rus koji je izbacio Vazu me bas iznenadio, na listi je bas nisko. 

Није Важа што је некад био, близу 10 година у светском врху, за ту категорију то је озбиљна километража... Нисам га гледао ни данас, ни у Абу Дабију, али приметно је спорији последњих година.

А овај је ниско јер није могао на такмичења, а и где су могли, чешће је ишао Абуладзе. Његово испадање ми је можда и веће изненађење, овај Финац га избацује већ други пут. На европском нивоу то ми је једна од занимљивијих категорија, има пуно добрих бораца, без обзира што су по таленту далеко иза Азијата.

1 hour ago, ChandlerMne said:

Odlicna Marica, bez greske. Nadam se da ce zaokruziti EP jos jednim dobrim izdanjem. Najvise sam se plasio Sizik.

Мени је Сисик овде била први фаворит за злато. Мислим да није губила ове године од Европљанки, сви порази су од Јапанки и Канађанки, а и против њих је умела да победи. Има три узастопне европске медаље, а ни једно злато, плус домаћи терен, убеђен сам да јој је цела година била подређена овом такмичењу. Много је велика та победа, може много да донесе на пољу самопоуздања.

А ипак се сретала са Рускињом (1-2). У питању је Дарија Межецкаја, иначе европска шампионка из 2019, толико пута сам је гледао са новим презименом, а нисам је препознао.

Edited by pedja789
Link to comment
Share on other sites

Штета што је завршило овако, али и сребро је велики резултат. А штета је, јер Марица може далеко боље од приказаног у финалу, ја сам убеђен да је боља од ове Рускиње. Дефинитивно је полуфинале оставило трага, трајало је скоро колико цео пут до финала Курбонмамадове.

 

Сутрашњи дан је за наше далеко тежи, свака победа ће бити велика.

Багајев, који би можда могао до високог пласмана, има ужасан жреб. Габа-Ђакова-Ломбардо, сва тројица дошли са реалним надањима за медаљу овде, последњи је и фаворит за злато. Ако и прође то некако тек је у 1/4.

Јована има у првој рунди бронзану са последњег СП.

Ања има две девојке из своје генерације; од Озбас је губила редовно и у млађим категоријама, сад је још и већа разлика између њих. Мада како се бори ове године тешко ће проћи и прву рунду.

Филип има овог Словенца, којег нисам пратио много последњих година, али нема неке резултате, па се надам да може да га прође. И то би од његових могућности било то, јер иде на Лашу. Оно што сам написао за Важу горе, важи и за Лашу, али нисам оптимиста да је Филип тај који ће то да искористи. Пре ће то бити овај момак из Азербејџана којег има пре Филипа, али ни тај сценарио нам не повећава шансе.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...