website statistics
Jump to content

Јесен и зима 2023/24. Road to Paris 2024


Майкл
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, pedja789 said:

Мајдов и Кукољ у финалу Абу Дабија! 

Сјајан Кукољев наступ, као да је 2017. Све је завршио ипоном, а имао је баш тежак жреб. Мајдов у 1/4 прекинуо низ од 10 борби без бацања. У финалу Кукољ на Адамијана, Мајдов на Мосахлишвилија. 

Zlato za Majdova i srebro za Kukolja, Kukolj je odlican ali Adamijan deluje nezaustavljivo, jel se rusima na kraju dozvoljava nastup na OI, kad se to odlucuje?

Link to comment
Share on other sites

У право време су обојица пронашли форму, видећемо када изађу листе, могуће да их овај резултат погура међу носиоце за ЕП.

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Zlato za Majdova i srebro za Kukolja, Kukolj je odlican ali Adamijan deluje nezaustavljivo, jel se rusima na kraju dozvoljava nastup na OI, kad se to odlucuje?

Ко ће то знати... Мислим да ће им дозволити, у супротном, зашто им уопште омогућавати да се квалификују. Конкретно Адамијан, иако је зверка и светски шампион, мислим да неће на ОИ, јер Руси имају бољег (Каниковски). Мада са њима се никад не зна, за Токио су у најмање 3 категорије промашили избор.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pedja789 said:

У право време су обојица пронашли форму, видећемо када изађу листе, могуће да их овај резултат погура међу носиоце за ЕП.

Ко ће то знати... Мислим да ће им дозволити, у супротном, зашто им уопште омогућавати да се квалификују. Конкретно Адамијан, иако је зверка и светски шампион, мислим да неће на ОИ, јер Руси имају бољег (Каниковски). Мада са њима се никад не зна, за Токио су у најмање 3 категорије промашили избор.

Bice nosioci sigurno a prijavljen je i Bagajev pa da vidim sta moze.

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Bice nosioci sigurno a prijavljen je i Bagajev pa da vidim sta moze.

За нека такмичења закључе листе носилаца раније, па се не рачунају резултати непосредно пред такмичење. Али изгледа није случај за ЕП, већ су их померили на judobase, обојица су 5. носиоци.

Више бих волео да смо Багајева гледали у Абу Дабију, него на ЕП, више бодова, слабија конкуренција... Очекујем доста од овог ЕП, добар део репрезентације (укључујући и Багајева) је имао 3 недеље припрема у Јапану.

10 minutes ago, ChandlerMne said:

Kao sto se najavljivalo, dobili smo kvotu u zenskom biciklizmu. 45. kvota, 10 sportova. Mislim da je to sve za ovu godinu. Mozemo biti zadovoljni, u globalu.

И 3х3 ће бити за пар дана.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, pedja789 said:

За нека такмичења закључе листе носилаца раније, па се не рачунају резултати непосредно пред такмичење. Али изгледа није случај за ЕП, већ су их померили на judobase, обојица су 5. носиоци.

Више бих волео да смо Багајева гледали у Абу Дабију, него на ЕП, више бодова, слабија конкуренција... Очекујем доста од овог ЕП, добар део репрезентације (укључујући и Багајева) је имао 3 недеље припрема у Јапану.

И 3х3 ће бити за пар дана.

Prijavljen je i za Oceania Open koji se racuna kao GP, ne znam kad je sledece godine EP i SP

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Prijavljen je i za Oceania Open koji se racuna kao GP, ne znam kad je sledece godine EP i SP

Тај турнир јесте најбољи за узимање бодова, али нешто мислим да ће наши повући пријаве. Недељу дана након ЕП, две недеље пред Лигу, а пут у Перт је далек...

Европско је крајем априла у Загребу, СП ваљда неће бити, јер је олимпијска година.

Link to comment
Share on other sites

Сташа на крају ипак друга, на жалост Францускиња је била без грешке у све и једној фази квалификација. За Сташу је ово ипак добар резултат и одличан повратак, надам се да ће некако ипак успети да се дочепа Париза

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...