website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Майкл said:

Ако добро разумем, сабира се број већ квалификованих кајакаша?

Tako je, on tako tvrdi a vidim da je vecinu stvari pravilno najavio. Po zadnjoj objavi, mislim da samo 9. posada nece osvojiti kvotu.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ChandlerMne said:

Moguce, letimicno sam vidio listu, ne upamtih prezime, a ime mi je zazvucalo Iransko.

Име је јесте иранско, али азерска варијанта, па је момак је вероватно пореклом отуд.

15 minutes ago, ChandlerMne said:

Vrijedi pomenuti i odbojkase.

Pratio sam pripreme, vrlo lose ovo izgleda.

Dva poraza od Turaka, pobjeda 3-2 nad Ceskom. Igra spora, odbrana ne postoji, korektori solidni. Sve u svemu, cetvrtfinale bi bilo neopisivi uspjeh.

Ми укрштамо са Ц групом, где би нам, ако будемо 2-3, противник била Чешка или Холандија, а ако будемо 4. (што уопште није немогуће) Пољска. 

Нама приоритет треба да буду олимпијске квалификације, јер нам је жреб уделио шансу коју нисмо заслужили. Није нешто велика шанса, али реално бољи жреб тешко да смо могли да имамо.

Одбојкашице изгледају доста добро, са изузетком неколико сетова које су одиграле незаинтересовано. А и жреб им се фино отворио, очекујем да уђу у финале.

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Odlicni su kadeti imamo ja mislim i cetvoro na 5. mestu, videcemo da li mogu i juniori nesto na SP

Јуниори пре СП имају ЕП у септембру. Солидно је то изгледало на европским куповима, мислим да је свако из репрезентације освојио по неку медаљу. Мада је томе доста допринео онај турнир у Скопљу.

Имаћемо фаворите, Н. Нишавић, Радуљ, Булаја... Потенцијални проблем би могла да буде конкуренција која је дебело загазила у сениорски џудо, учествују Латишев, Талибов, Терашвили, Карна, Тониоло, Деркс... Зато сам и писао раније да нашима фали сениорског искуства.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, ChandlerMne said:

Tako je, on tako tvrdi a vidim da je vecinu stvari pravilno najavio. Po zadnjoj objavi, mislim da samo 9. posada nece osvojiti kvotu.

Хајде да се надамо да бар Мађар разуме правила за кајак :lol: Али нека они буду у топ 6, да нас мање боли глава.

Link to comment
Share on other sites

Миа Ристић (2006) ушла и у финале 60К у Прерову. Уколико победи сутра, ући ће у топ 350 на ВТА листи.

 

Међутим, ако се не деси неко чудо у Олгиној глави, све су прилике да први пут од Атине нећемо имати тенисерку на ОИ.

 

Крунић се и даље мучи са повредама, а Стојановић је у процесу рехабилитације након операције кука, тако да би тешко било очекивати од њих две да ће се довољно брзо вратити у форму да обезбеде довољно висок ренкинг.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, pedja789 said:

Име је јесте иранско, али азерска варијанта, па је момак је вероватно пореклом отуд.

Ми укрштамо са Ц групом, где би нам, ако будемо 2-3, противник била Чешка или Холандија, а ако будемо 4. (што уопште није немогуће) Пољска. 

Нама приоритет треба да буду олимпијске квалификације, јер нам је жреб уделио шансу коју нисмо заслужили. Није нешто велика шанса, али реално бољи жреб тешко да смо могли да имамо.

Одбојкашице изгледају доста добро, са изузетком неколико сетова које су одиграле незаинтересовано. А и жреб им се фино отворио, очекујем да уђу у финале.

Јуниори пре СП имају ЕП у септембру. Солидно је то изгледало на европским куповима, мислим да је свако из репрезентације освојио по неку медаљу. Мада је томе доста допринео онај турнир у Скопљу.

Имаћемо фаворите, Н. Нишавић, Радуљ, Булаја... Потенцијални проблем би могла да буде конкуренција која је дебело загазила у сениорски џудо, учествују Латишев, Талибов, Терашвили, Карна, Тониоло, Деркс... Зато сам и писао раније да нашима фали сениорског искуства.

Da ide i EP, pa mislim da od ovih  pomenutih se najvise ocekuje, mada i ostale ne treba otpisati Matija Jeremic i Jovana Stjepanovic imaju medalje i sa EP za kadete a Jovane je bila i 5. Na SP za kadete

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...